#309Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.
Le Penseur. Une lithographie. Signée et numérotée 2/75 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
#301Twee gedraaide en zwartgelakte houten hoedenstaanders.
Deux porte-chapeaux en bois tourné et laqué noir.No longer availableDim. h: 34 & 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#333Een gietijzeren weegschaaltje met messingen schalen. inclusief gewichten.
#162Raf Temmerman“Hoevezicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#300EternaEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#121A. CarliEen marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
#494BarbieBarbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#327Een gedreven messingen beddenpan. XVIIe eeuw.
#519Olga Zelenko“Sophia Loren”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 24-02-2015. Met certificaat.
Sophia Loren. Huile sur toile. Signée et datée 24-02-2015 au dos. Avec certificat.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 100 / 120