Other lots in this auction
-
#24René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Zicht op Antwerpen”. Pentekening op papier. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#608
Een paar designlampen van wit en rood kunststof.
Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.No longer availableDim. h: 38 & 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#380Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Eye-catcher”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
Eye-catcher. Huile sur toile. Signée et datée 2017.No longer availableDim. 81 x 72 cmEstimate: € 250 / 350 -
#333
Een gietijzeren weegschaaltje met messingen schalen. inclusief gewichten.
Une balance en fonte avec des balances en laiton. poids inclus.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#376Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige inlijstingen beschadigd.
Série de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abîmés.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#457
Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.
Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#502
“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#487Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.
PNG. Une œuvre d'art en bronze. Signé. Pièce unique.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#28
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#444Barbie
Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#293
Een messingen weegschaal op houten voet. Met gewichtenset. Kleinste gewichtje manco.
Une balance en laiton sur un socle en bois. Avec jeu de poids. Plus petit poids manquant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#44
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100