Other lots in this auction
-
#599J. Buisson
“De pijprokers”. “De brief”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Les fumeurs de pipe. La lettre. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 27,5 cmEstimate: € 200/240 -
#340
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,36 ct.No longer availableDim. 7,45 gEstimate: € 1600/1800 -
#258
Een messingen microscoop in houten kastje. Bijgevoegd een messingen kompas, eveneens in houten kistje.
Un microscope en laiton dans un coffret en bois. Inclus une boussole en laiton, également dans une boîte en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#616
Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.No longer availableDim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#524Barbie
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#238JRO Globus
Een vintage wereldbol op houten voet.
Un globe vintage avec socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#473
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160/180 -
#634Barbie
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Jour du mariage. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#412Henri Janlet
“Molens bij het meer.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulins au bord du lac. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 50/70 -
#497Marc SagaertPeriod: °1935
“De huwelijksband”. Assemblagekunst op marmeren sokkel, gemonogrammeerd, onderaan getiteld, gedateerd 1979 en gesigneerd.
“The Marriage Band”. Art d'assemblage sur socle en marbre, monogrammé, titré en bas, daté 1979 et signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 320/400 -
#675
Hugues C. Pernath. “Verzameld Werk”. Ed. Pink Editions & Productions, Antwerpen 1980.
Hugues C. Pernath. Oeuvre collective. Ed. Pink Editions & Productions, Anvers 1980.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#344
Een lot oude chromo-albums, waarbij zes van Chocolade Jacques, zes van Victoria chocolade, één van chocolade Martougin en één van chocolade Meurisse.
Lot d'anciens albums chromo, avec six chocolats Jacques, six chocolats Victoria, un chocolat Martougin et un chocolat Meurisse.No longer availableEstimate: € 25/35