Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
Empire, England

Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.

Un vieux haut-de-forme en feutre. Dans une boîte à chapeau.
SKU: 1412210221.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #196

    Een gefineerde notenhouten speeltafel met uitneembaar speelvlak met aan de ene kant fineer, aan de andere groen vilt en eronder een schaakbord. Onder het kantelblad een opbergruimte.

    Une table de jeu en placage de noyer avec surface de jeu amovible avec placage d'un côté, feutre vert de l'autre et un échiquier en dessous. Espace de rangement sous le plateau basculant.
    No longer available
    Dim. 95x95x75cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #307

    Een houten wandklok met handgeschilderde wijzerplaat. Zonder slinger en gewichten.

    Une horloge murale en bois avec cadran peint à la main. Sans pendule ni poids.
    No longer available
    Dim. H:40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #224
    Leopold Dijckers

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 338 x 244 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Jongeman met hoed”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1947.

    Jeune homme au chapeau. Huile sur panneau. Signée et datée 1947 au dos.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #158
    Delvaux, Bruxelles

    Een rugzakje/ handtas van grijs leder, model ‘Lucifer’.

    Un sac à dos/sac à main en cuir gris, modèle 'Lucifer'.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #115

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #48

    Drie verschillende vazen van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Trois vases différents en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37, 50 & 53 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #207

    Een grote porseleinen siervaas met messingen monturen, versierd met een meerkleurig en met de hand opgehoogd decor in een cartouche op kobaltblauwe fond en omgeven met vergulde motieven. In de geest van het Sèvresporselein.

    Grand vase décoratif en porcelaine à montures de laiton, orné d'un décor multicolore soulevé à la main dans un cartouche sur fond bleu cobalt et entouré de motifs dorés. Dans l'esprit de la porcelaine de Sèvre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #374
    Theo Tobiasse
    Period: 1927 - 2012

    “Dame met fruitmand”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd H.C. 3/30.

    Dame à la corbeille de fruits. Une lithographie. Signée et numérotée H.C. 3/30.
    No longer available
    Dim. 54x70cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #414

    “Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.

    Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #550

    Messingen verfpotje, met vijf recipiënten, afgesloten door een pauw. Op vijf poten met olifantenkopjes. Ladakh.

    Pot de peinture en laiton, avec cinq récipients, fermé par un paon. Sur cinq pattes avec des têtes d'éléphant. Ladakh.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More