#80Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline only -
#2Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
#35J. VerheesDrie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cm -
#66Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.
#58Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
#25Jozef Op de Beeck“Sneeuwlucht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 31 cm -
#53Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
#61Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#85Een paar mediterrane landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 40 cm -
#71Een paar beeldjes van meerkleurig Duits biscuit.
Une paire de figurines de biscuits allemands multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm