Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude houten spellendoos (schaak-, dam-en triktrakbord) met gedraaide houten jetons (enkele manco’s), teerlingen in lederen kokers en een dominoset van been en zwart hout. Slijtage.
Een oude houten spellendoos (schaak-, dam-en triktrakbord) met gedraaide houten jetons (enkele manco’s), teerlingen in lederen kokers en een dominoset van been en zwart hout. Slijtage.

Een oude houten spellendoos (schaak-, dam-en triktrakbord) met gedraaide houten jetons (enkele manco’s), teerlingen in lederen kokers en een dominoset van been en zwart hout. Slijtage.

Une vieille boîte de jeu en bois (échecs, pions et planche à dessin) avec des jetons en bois torsadés (quelques défauts), des doublures de manches en cuir et un ensemble de dominos en os et bois noir. Porter.
Dim. 32,5 x 32,5 cm
SKU: 2306200321.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #432
    Joris Minne

    “Compositie Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 90/120 buiten de plaat.

    Composition Anvers . Gravure. Signée et numérotée 90/120 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #152

    “Parkboulevard met paardenkoets”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Nestor’.

    Parc boulevard avec calèche . Huile sur toile. Signée Nestor .
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #782

    Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.

    Une table d'appoint patine verte sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 98 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #345

    Drie zakhorloges: één zilveren (935‰) sleutelhorloge, één Rosskopf en een Victoire horloge met gedreven decor met het Vrijheidsbeeld. Alle in werkende staat.

    Trois montres de poche: une montre à clé en argent (935 ‰), une Rosskopf et une montre Victoire à décor animé avec la Statue de la Liberté. Le tout en état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #783

    Een metalen dienblad met meerkleurig bloemendecor op groene achtergrond.

    Un plateau en métal à décor floral multicolore sur fond vert.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #370

    Een 18 karaats rozekleurige ring bezet met diamanten princess en markies met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Une bague de couleur rose 18 carats sertie de diamants princesse et marquis d'un poids combiné de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #38

    Een marmeladepotje met lepeltje en sterling zilveren voetstuk.

    Un pot de marmelade avec une cuillère et une base en argent sterling.
    No longer available
    Dim. 9,5 cm Ø 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #709

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Hollandse School, XIXde eeuw. Lichte letsels.

    Bateaux de pêche sur la plage . Huile sur panneau. Ecole Hollandse, XIXe siècle. Dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #688

    Een Murano vaas.

    Un vase de Murano.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #563

    “Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.

    “Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #629

    Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.

    Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More