#620Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden, een marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Commode Empire en placage d’acajou ouvrant à quatre tiroirs. Tablette en marbre et décoration en bronze doré.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200 / 240 -
#454De Conick“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘D.C’.
Composition abstraite . Huile sur toile. Monogramme D.C .No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#683Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#141Een tafelstuk van smeedijzer, versierd met rozen en gebladerte en met een veelkleurige glazen hoornvaas.
Une pièce de table en fer forgé ornée de roses et de feuillages et d'un cornet de verre multicolore.No longer availableDim. H.62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#436Een gebeeldhouwd eikenhouten nachtkastje met marmeren blad.
Une table de chevet en chêne sculpté avec tablette en marbre.No longer availableDim. 85 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#386Een witgepatineerde houten armstoel, tijdperk Directoire.
Un fauteuil en bois patiné blanc, époque Directoire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#508Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.
Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#798Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
#792Een groengepatineerde houten ton.
Tonneau en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 70 -
#25Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een briljant van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 250 / 300 -
#738Val St. LambertEen vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.
Un vase de cristal incolore avec des motifs côtelés. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100