Similar lots by type
-
#97
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een taartschep, een paar borstels, een kommetje en zes lepels. We voegen er twee bestekleggers met leeuwtjes aan toe.
Un lot d’objets en argent, comprenant une pelle à tarte, une paire de brosses, un petit bol et six cuillères. Nous ajoutons deux porte-couverts avec des têtes de lions.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#720
Een Engelse wandelstok met degen, de handgreep versierd met sterling zilveren kop. Gedateerd met jaarletter ‘P’ voor 1889.
Une canne Anglaise avec une épée dont la poignée est décorée d’une tête d’argent. Datée avec une lettre ‘P’ 1889.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200/220 -
#700
Een art nouveau wandelstok van zwartgelakt hout met een zilveren handvat, versierd met een gegraveerd en geniëlleerd decor van een jonge vrouw met bloemen. Initialen ‘EP’ en datum 1953 - 1903. Merken onleesbaar.
Une canne Art Nouveau en bois laqué noir avec une poignée en argent, décor gravé et niellé d’une jeune femme et fleurs. Initiales ‘EP’ et date 1953-1903. Marque illisible.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 100/180 -
#98
Een zilveren kruisbeeld met wijwatervaatje. Mogelijk XVIIIe eeuw. Gemerkt ‘MD’. In laat XIXe eeuws kadertje.
Un crucifix et un bénitier. Probablement XVIIIème siècle. Porte la marque: ‘M.D.’No longer availableDim. h: 26 cm (kruis)Estimate: € 200/240 -
#91
Een twaalfhoekige karaf van geel en kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken en met 800‰ zilveren montuur.
Une carafe à douze côtes en cristal jaune et incolore avec un décor de vignes taillé, monture en argent 800 ‰.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#137
Drie oude etuis met telkens een tweedelig serveerbestek, evenals een suikerstrooier en vijf diverse servetringen. Zilver, met diverse keuren waaronder Delheid.
Trois étuis anciens avec un service de couverts dans chaque étui, ainsi qu’un sucrier et cinq ronds de serviettes différents. En argent, poinçons dont un de Delheid.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#33
Een lot zilveren voorwerpjes, bestaande uit drie verschillende zoutstrooiertjes, een zoutvaatje met schepje, een parfumflesje en twee pennen. Engelse keuren.
Un lot d’objets divers en argent comprenant trois salières, une salière avec petite cuillère, une petite bouteille à parfum et deux stylos. Poinçons anglais.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#263
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee kleine vaasjes, een schaaltje, een deksel en een etui met achttien lepeltjes met vermeil. We voegen er asbak met een reliëfdecor aan toe.
Un lot d’argent, comprenant deux petits vases, une coupelle, un couvercle et un étui contenant dix-huit petites cuillères avec du vermeil. Nous ajoutons un cendrier à décor en relief.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#254Hendon
“Musicerend gezelschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. XIXde eeuw.
“Compagnie musicale”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 160/180 -
#232
“Ontbijt in de tuin”. Olieverf op doek. Naar Claude Monet. Achteraan gesigneerd Wan Guo en gedateerd 2007.
“Petit déjeuner au jardin”. Huile sur toile. D’après Claude Monet. Signature au verso: Wan Guo et datée 2007.No longer availableDim. 118 x 118 cmEstimate: € 200/240 -
#314W.F. Lagerman
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#517
Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100/150 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 13,93 gEstimate: € 300/400 -
#289John O’Winning
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#207Hermès Paris
Een zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 550/650 -
#446
Een eikenhouten salontafel in Chippendalestijl met vijf poten en met gevlochten blad.
Une table de salon, style Chippendale, à cinq pieds et finition en cannage.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 40/70 -
#50
Een 18 karaats driekleurige gouden pinkring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Petite bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 4,07 gEstimate: € 300/400 -
#651
Een paar gelakte stoelen, bekleed met rood fluweel. Laat XIXe eeuw.
Une paire de chaises laquées avec revêtement en velours rouge. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#726
Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Une table de salon en chêne sobre avec deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 45 x 120 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#199Edouard LanteriPeriod: 1848 - 1917
“Duo”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Duo”. Un groupe en biscuit monochrome blanc. Signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 750/800