Similar lots by type
-
#425Val Saint LambertEen kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#360“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#355Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#814Schatz KernVijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.
Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#808BlessingDrie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#810Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#615Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#812Schmid Schatz West GermanyDrie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#592Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#385Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.
Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#802Koma RanelaEen tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.
Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#595Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#604Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#400Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#811Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#610Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#350Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#804Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#815Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#813Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.
Vasque en terre cuite décorée d’un lion.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 220 / 280 -
#540Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#809Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#806Western GermanyTwee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#599Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#157Een wandklokje van zamak, versierd met een dameshoofd in reliëf. Compleet met slinger en gewichten. Tijdperk art nouveau.
Une horloge murale en régule, tête de femme en relief. Complet avec balancier et poids. Période Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#504Jan De Bie“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#438Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#640een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.
Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#467Een paar Chinees porseleinen kommetjes met sokkel. Eén schilfer van de rand.
Deux coupelles sur pied en porcelaine chinoise. Eclat au bord d’une coupelle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#255Davo. Een postzegelalbum “Boudewijn I” met postfrisse zegels (1935-1992) uit België en andere landen.
Davo. Album de timbres-poste “Baudouin I” contenant des timbres non oblitérés (1935-1992) de la Belgique et d’autres pays.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#51Een vaas van meerkleurig aardewerk in art decostijl met een decor van een vogel en bloesems.
Un vase en faïence polychrome art deco avec décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#356Mechanisch wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 164 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#410Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout met een bijhorende reeks van vier stoelen en twee armstoelen, bekleed met imitatieleder.
Une table à allonges en noyer sculpté avec quatre chaises et deux fauteuils assortis, sièges en imitation cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Een 18 karaats geelgouden hanger, bezet met roze koraal.
Pendentif en or jaune 18 ct serti de corail rose.No longer availableDim. Bruto: 9,17 gEstimate: € 250 / 350 -
#14Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 300

