Other lots in this auction
-
#321Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#469“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#129Henri (?) Descamps“Op een parkbank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Sur un banc dans le parc”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92“Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.
“Paysage de Laethem”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.
Un vieux téléphone. Peint en rouge. Usure normale.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#101Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Een naar boven spits toelopende spiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir en forme d’arcade en bois patiné doré.No longer availableDim. 114 x 83 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676Een bronzen sokkel met drie poten, versierd met olifantenkoppen en met een rond houten blad.
Un socle en bronze à trois pieds, décoré de têtes d'éléphant et avec une tablette ronde en bois.No longer availableDim. h: 73 cm Ø: 36 cmEstimate: € 200 / 260 -
#625Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 155 x 90 & 170 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#352“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 50 / 70 -
#546Een lot verzilverd metaal, bestaande uit bestekken, cocktailstampers, slakkenklemmetjes, pollepels, enz. Bijgevoegd een vleesvoorsnijbestek en een taartschep met zilveren handvatten.
Lot de métal argenté comprenant des couverts, des bâtons à cocktail, des pinces à escargots, des louches etc. Ainsi qu’un couvert de prédécoupage et une pelle à tarte aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#327Een lot van 528 oude wenskaarten in twee albums plus 71 losse kaarten.
Un lot de 528 vieilles cartes de vœux dans deux albums plus 71 cartes dépareillées.No longer availableEstimate: € 120 / 200

