Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede.
Toyokuni II Utagawa

Een oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.

Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.
Dim. 37 x 26 cm
SKU: 1904160589.
Categories: Aziatisch, Grafiek.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #589
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #772
    Felicien Rops

    “Naaiende dame”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Femme à l’ouvrage”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #587
    Jean-Michel Chauband

    “Marianne”. Litho. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd en gedateerd buiten de plaat 144/200 en 1983.

    “Marianne”. Litho. Signée dans la et hors planche et numérotée 144/200 et datée 1983 hors planche.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #752

    Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.

    Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #389

    Een lot van zes ingekleurde modegravures.

    Lot de six gravures de mode en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #732

    Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.

    Deux eaux-fortes: -”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche. - “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.

    Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.
    No longer available
    Dim. h: 159 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #681

    Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #753

    Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.

    Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #49

    Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.

    Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #687

    Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.

    Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    “Franciscus van Assisi”. Een oude gravure naar Maarten de Vos. Ets van Wierix en gedrukt door Johannes Vrints.

    “François d’Assise”. Ancienne gravure d’après Maarten de Vos. Eau-forte par Wierix imprimée par Johannes Vrints.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #384
    Pol Boudry

    “’t Open Deurtje”. Ets. Gesigneerd, getiteld en genummerd 51/100 buiten de plaat.

    “’t Open Deurtje”. Eau-forte. Signée, intitulée et numérotée 51/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #467

    Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.

    Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #682
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Le calligraphe”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 7/100 buiten de plaat.

    “Le calligraphe”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #613

    Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.

    Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #599
    Lionel Vinche

    “Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.

    “Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #718

    Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.

    Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #653

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #800

    Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.

    Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #422

    Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.

    Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #432
    Paul Van Hoeydonck
    Period: Anttwerpen 1925

    “Compositie”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd buiten de plaat 51/80.

    “Composition”. Litho. Monogrammée et numérotée 51/80 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 71 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #786

    Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.

    Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.

    Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #624
    Fred Bervoets
    Period: °1942

    Zonder titel. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/70 buiten de plaat.

    Sans titre. Lithographie. Signée et numérotée 67/70 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #40

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.
    No longer available
    Dim. 6,15 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #638

    Een meisje met hoepel. Beeld van brons en koper, gepolychromeerd.

    Fille au cerceau. Sculpture en bronze et cuivre, polychromée.
    No longer available
    Dim. H.60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #628

    Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 42,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #617

    Een groot stuk bergkristal.

    Grande pièce de cristal de roche.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #782

    Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.

    Fauteuil capitonné aux pieds tournés.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #404

    Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.

    Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een oud kanten parasolletje, een zilveren nagelsetje en een portemonneetje in schildpad.

    Ombrelle en dentelle ancienne, une garniture de manucure et un porte monnaie en écaille.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #44

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.

    “Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #239

    Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.

    Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. +/- 605 g Bruto
    Estimate: € 250 / 300
  • #618

    Twee wandvitrines van eikenhout.

    Deux vitrines murales en chêne. Ouvrant à une porte et destinées à une collection de montres à gousset.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #703

    Een wandtapijt met een voorstelling van “De aanbidding der wijzen” naar P.P. Rubens.

    Tapisserie représentant l’Adoration des Mages”. d’après Rubens.
    No longer available
    Dim. 165 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een Chinese snuffbottle met een geëmailleerd decor van bloemen op koper. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum chinois à décor émaillé de fleurs sur cuivre. Début du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More