Similar lots by type
-
#772Felicien Rops“Naaiende dame”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Femme à l’ouvrage”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27,5 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#587Jean-Michel Chauband“Marianne”. Litho. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd en gedateerd buiten de plaat 144/200 en 1983.
“Marianne”. Litho. Signée dans la et hors planche et numérotée 144/200 et datée 1983 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#389Een lot van zes ingekleurde modegravures.
Lot de six gravures de mode en couleurs.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#732Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:-”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche.- “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#686Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200 / 300 -
#681Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#753Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70 / 90 -
#49Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.
Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#687Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54“Franciscus van Assisi”. Een oude gravure naar Maarten de Vos. Ets van Wierix en gedrukt door Johannes Vrints.
“François d’Assise”. Ancienne gravure d’après Maarten de Vos. Eau-forte par Wierix imprimée par Johannes Vrints.No longer availableDim. 26,5 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#384Pol Boudry“’t Open Deurtje”. Ets. Gesigneerd, getiteld en genummerd 51/100 buiten de plaat.
“’t Open Deurtje”. Eau-forte. Signée, intitulée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#467Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280 / 300 -
#682Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Le calligraphe”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 7/100 buiten de plaat.
“Le calligraphe”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/100 hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#613Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#599Lionel Vinche“Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.
“Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#718Een wijze van massief en geëtst ivoor op houten sokkel. Onderaan gesigneerd. Japans werk, begin XXste eeuw.
Statuette d’un sage en ivoire massif et gravé sur socle en ivoire. Signature sous la base. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 650 / 700 -
#653Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400 -
#800Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#422Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#432Paul Van HoeydonckPeriod: Anttwerpen 1925“Compositie”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd buiten de plaat 51/80.
“Composition”. Litho. Monogrammée et numérotée 51/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#786Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#417Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Fred BervoetsPeriod: °1942Zonder titel. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/70 buiten de plaat.
Sans titre. Lithographie. Signée et numérotée 67/70 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 38,5 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#40Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 180 / 220 -
#638Een meisje met hoepel. Beeld van brons en koper, gepolychromeerd.
Fille au cerceau. Sculpture en bronze et cuivre, polychromée.No longer availableDim. H.60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#628Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#617Een groot stuk bergkristal.
Grande pièce de cristal de roche.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 120 / 140 -
#782Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.
Fauteuil capitonné aux pieds tournés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#404Een luchter van geel koper met zes lichtpunten en versierd met bladeren en porseleinen bloempjes.
Lustre en cuivre jaune à six lumières décoré de feuilles et de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#367Een oud kanten parasolletje, een zilveren nagelsetje en een portemonneetje in schildpad.
Ombrelle en dentelle ancienne, une garniture de manucure et un porte monnaie en écaille.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#44“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#239Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.
Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.No longer availableDim. +/- 605 g BrutoEstimate: € 250 / 300 -
#618Twee wandvitrines van eikenhout.
Deux vitrines murales en chêne. Ouvrant à une porte et destinées à une collection de montres à gousset.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#703Een wandtapijt met een voorstelling van “De aanbidding der wijzen” naar P.P. Rubens.
Tapisserie représentant l’Adoration des Mages”. d’après Rubens.No longer availableDim. 165 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een Chinese snuffbottle met een geëmailleerd decor van bloemen op koper. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois à décor émaillé de fleurs sur cuivre. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 300

