Similar lots by type
-
#259
“Moedermelk redt den zuigeling”. Een oude propaganda-affiche naar aanleiding van de week van de borstvoeding.
”Lait maternel qui sauve le nourrisson”. Une ancienne affiche de propagande à l’occasion de la semaine de l'allaitement.No longer availableDim. 116 x 77 cmEstimate: € 40/60 -
#542Kuniyoshi Utagawa
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met voorstellingen van krijgers. XIXde eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs, représentations de guerriers. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934
Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#499Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977
Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.
Trois lithographies signées et numérotées.No longer availableDim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cmEstimate: € 150/200 -
#709
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 36 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#152
“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Een ingekaderd perkament met Latijnse vespertekst. XVIe eeuw.
“Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Un parchemin encadré, texte en Latin. XVIème siècle.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 150/180 -
#882
“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 80/120 -
#302
Twee XVIIIe eeuwse gravures, bestaande uit een Bacchantische scène met nimfen en saters in open kustlandschap en de andere met een portret van een edelman uit 1754.
Deux gravures du XVIIIème siècle, comprenant une scène Bacchante de nymphes et satyres dans un paysage côtier et l’autre d’un portrait d’homme noble de 1754.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#689
“Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#452
Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#101
Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#644
“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Een oude kaart.
“L’Eveche et l’ètat de Liège”. Carte ancienne.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#264
Een oude didactische wereldkaart.
Une mappemonde didactique ancienne.No longer availableDim. x 210 cmEstimate: € 30/40 -
#875
“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#702Gesso Yoshimoto
“Owl in the evening”. Een Japanse houtsnede. Omstreeks 1900. Gesigneerd.
”Owl in the evening”. Une gravure sur bois japonaise. +- 1900. Signée.No longer availableDim. 18 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#779
“Ingang van het theater”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
”Entrée de théâtre”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#872
“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914
“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120/160 -
#269Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Anvers anno 1985”. Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#412Savery
“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#619Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858
“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 200/260 -
#699Kunis Shika
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 35 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#896Pieter Goos
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#194Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941
“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300/500 -
#616
Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 381 x 297 cmEstimate: € 300/400 -
#438
Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Deux coiffes de meubles à têtes sculptées. Une avec dégâts.No longer availableDim. b: 95 & 75 cmEstimate: € 30/50 -
#41
Een houten speculaasvorm met voorstelling van een man op een haan.
Un moule à spéculaas en bois représentant un homme sur un coq.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#722J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
Un baromètre banjo anglais dans une armoire en noyer.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#584
“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#482F.J. Raeymaekers
“Het kattenkoor.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La chorale des chats”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#664
Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100/120 -
#168Delvaux
Een lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#769
Een antieke gietijzeren boekenpers.
Une presse à livres antique en fer forgé.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/80 -
#741
Drie schotels van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee een paar vormen.
Trois plats en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux qui forment une paire.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#649P. Alechinsky
“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420/480