Other lots in this auction
-
#404Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#309“Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.
”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#311Een paar bronzen vazen, versierd met twee friezen van cloisonné met bloemenmotieven. Japan, tijdperk Meiji.
Une paire de vases en bronze, décoration de deux frises en cloisonné à motifs floraux. Japon, période Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#21Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.
Un lutrin en plexiglas et une vitrine de table en bois.No longer availableDim. 33 x 53 & 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Vrouw aan tafel”. Potloodschets. Gesigneerd.
”Femme à table”. Une esquisse au crayon. Signée.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met lange Lijzen in cartouches. Onderaan gemerkt. We voegen er een houten sokkel aan toe.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose à longues Elyses en cartouches. Marque à la base. Nous ajoutons un socle en bois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#72“Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.
”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 114 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#405Een gefineerd bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble en bois de placage à un tiroir.No longer availableDim. 80 x 60 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#260Een paar 18 karaats wit gouden manchetknopen bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct. SI. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boutons à manchette sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 4,50 ct SI. et des saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 25,22 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#228Een geisha van gesculpteerd jade.
Une geisha en jade sculptée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#389Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.
Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.No longer availableDim. 40 x 27 & 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180

