Other lots in this auction
-
#176De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#205Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. H. VS.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#102“Personages op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#167Een grote Chinese snuffbottle van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor in de vorm van een man met een haan. Eind XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd. Met rapport.
Un grand flacon à priser chinois en ivoire polychrome sculptée sous forme d’un homme et d’un coq. Fin XIXème siècle. Signature à la base et avec certificat.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 260 / 280 -
#403Een lot van 3 Liebig Chromo albums. Waarvan één niet compleet.
Un lot de trois albums à chromos Liebig, dont un incomplet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#269“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421Een lot van drie verschillende koperen lampenvoeten.
Un lot de trois pieds de lampe différents. Cuivre.No longer availableDim. h: 50 - 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#361AlessiEen hoge witmetalen fruitschaal. Model “Blow-up, naar ontwerp van Fratelli Campana.
Un plat à fruits en métal blanc. Modèle “Blow-up” d’après Fratelli Campana.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 80 -
#78ACECEen oude elektrische naaimachine. In koffer.
Une ancienne machine à coudre électrique. Avec coffre.No longer availableDim. 33 x 24 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#192“Inname van een havenstad”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw.
”Saisie d’un village portuaire”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 83 x 130 cmEstimate: € 500 / 800 -
#247“Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.
”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#163Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.
Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.No longer availableEstimate: € 180 / 240

