Similar lots by type
-
#648
Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#741
Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#706
Een paar notenhouten armstoelen met geel stoffen bekleding.
Paire de fauteuils en noyer recouverts de tissu jaune.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 200 / 240 -
#374Lode TaeymansPeriod: 1874 - 1937
“Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#496
Een mahoniehouten secretaire met klapblad. Onderaan twee deuren, boven het klapblad een lade. Marmeren blad. Einde XIXde eeuw.
Secrétaire à abattant en acajou. Le bas à deux portes, le haut à abattant et un tiroir. Tablette en marbre. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#411
Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#769
Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.
Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#422
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#744
Een vierhoekig tafeltje van gesculpteerd eikenhout met gedraaide poten. XIXe eeuw.
Petite table carrée en chêne sculpté aux pieds tournés. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#106
Eikenhouten buffet met twee deuren en twee laden. XIXde eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. 101 x 130 x 53 cmEstimate: € 150 / 250 -
#456
Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.
Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.No longer availableDim. 135 x 146 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#96
Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#678
Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.
Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#66
Een gebeeldhouwde eikenhouten Lodewijk XV bijzettafel met gebogen poten. Mooi versierde gordel in reliëf. XIXde eeuw.
Table d’appoint en chêne sculpté de style Louis XV. Ceinture décorée en relief et pieds cabriolets. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#782
Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120 / 200 -
#626
Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#246
Commode van gefineerd mahoniehout. Drie grote laden en een lade en doucine. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Commode en placage d’acajou. Trois grands tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#392Georg Mathaus SeutterPeriod: 1678 - 1757
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Een oude ingekleurde kaart. Ausberg, Ca. 1730.
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Ancienne carte en couleurs. Ausberg, Ca. 1730.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166
Een notenhouten buffet met twee deuren en twee laden. Einde XIXde eeuw.
Buffet en noyer ouvrant à deux portes et à deux tiroirs. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#585
Een paar armstoelen van gesculpteerd mahoniehout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Paire de fauteuils en acajou sculpté de style anglais. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#516
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#709
Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86
Een mahoniehouten meubel met twee deuren en een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Meuble en acajou ouvrant à deux portes et un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#394Johann Baptist HomannPeriod: 1664 - 1724
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.No longer availableDim. 51 x 59 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#421
Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een grote en een kleine terrine en een theepot van Beiers porselein aan toe.
Service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré. Nous ajoutons une grande et une petite terrine et une théière en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#123
Een grote siervaas op voet van Italiaans aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen.
Grand vase décoratif sur piédouche en faïence italienne. Décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#292Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#347
Een paar indrukwekkende kandelaars van verzilverd koper met vijf lichtpunten en versierd met florale motieven.
Paire de grands candélabres en cuivre argenté à cinq lumières et décoré de fleurs stylisées.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#297
Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#682Vleugels
“De tien geboden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les dix commandements”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 110 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#162Dirk Baksteen
“Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#743
Een partij strips uit de jaren ‘60:- “Buck Danny”. Eén album.- “Lucky Luke”. Twee albums.- “Kari Lente lost het op”. Eén album.- “Suske en Wiske”. Eén album.- “Karl May”. Eén album.- “Bessy”. Negen albums. - “Buffalo Bill”. Twee albums.- “Asterix”. Eén album.- “Jerom”. Zes albums.
Lot de bandes dessinées des années ‘60:- “Buck Danny”. Un album.- “Lucky Luke”. Deux albums.- “Kari Lente lost het op”. Un album.- “Suske en Wiske”. Un album.- “Karl May”. Un album.- “Bessy”. Neuf albums. - “Buffalo Bill”. Deux albums.- “Asterix”. Un album.- “Jerom”. Six albums.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#457
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#264Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997
“Man in interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Homme dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233
Een paar cassolettes van bruingeaderd marmer met verguld bronsbeslag. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre veiné brun aux montures en bronze doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#14
Een rechthoekig salontafeltje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. Rieten blad onder glas.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style Louis XV. Tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 90 x 55 cmEstimate: € 30 / 50