#827
Een oude bajonet met lederen schede met koperbeslag.
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
#264Henri Joseph Pauwels
“Hoeve in winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 200
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
#191
Een ivoren theaterspeler van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japanse okimono.
Acteur de théâtre en ivoire sculpté. Signature sous la base. Okimono japonais.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223
Een paar neogotische kapitelen van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Paire de chapiteaux de style gothique en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194
“De wandelaar”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Le baladeur”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#334Jean-Baptiste Coene
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#467
Een leeuwin van gepolychromeerd gietijzer.
Lionne en fonte polychrome.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#525
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#643
#528
Netsuke met voorstelling van Japans Nieuwjaar. Ivoor.
#372Jan Deckers
“Stilleven met druiven en sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux raisins et oranges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 200 / 240