Similar lots by type
-
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
Sabre “Batak” à fourreau en bois. Indonésie.No longer availableDim. L 75 cmEstimate: € 120/160 -
#827
Een oude bajonet met lederen schede met koperbeslag.
Ancienne baïonnette dans son fourreau orné de cuivre.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#264Henri Joseph Pauwels
“Hoeve in winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#83
Twee penseelkokers van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Deux cylindres à pinceaux en porcelaine polychrome de Chine. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#139
Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
Corpus Christi en ivoire sculpté dans un encadrement en velours rouge.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 300/400 -
#254Karel Van Lerberghe
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#32Tytgat
“Brabofontein te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Fontaine de Brabo à Anvers”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14 cmEstimate: € 15/20 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#113Ucra
Een art deco schouwpendule van onyx en roze marmer met koperen schoeisel en druivenranken in de onderste hoeken.
Pendule art déco en onyx et marbre rose aux sabots en cuivre et aux vignes sur les coins bas.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#16
Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
Carpette Beloutch en laine avec très beau motif de guirlandes. Nouée main.No longer availableDim. 176 x 126 cmEstimate: € 60/100 -
#18Richard Aurili
Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300/400 -
#613
Een schouwpendule van gefineerd hout en vuurverguld brons in Lodewijk XV stijl en bekroond met een putto. Tijdperk Napoleon III.
Pendule de style Louis XV en bois de placage et bronze doré au feu. Surmontée d’un putto et sur une base de rocailles. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 450/500 -
#318
Een kandelaar van geel koper.
Bougeoir en laiton.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 20/30 -
#116
Caucaze tapijt van wol met centraal medaillon op grijsgroene fond. Handgeknoopt.
Tapis Caucaze en laine à médaillon central sur fond vert-gris. Noué main.No longer availableDim. 280 x 170 cmEstimate: € 60/100 -
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30/40