Other lots in this auction
-
#295
Een paar porseleinen sierjardinières met handgeschilderde bloemendecors en vergulde motieven op blauwe fond. Met losse voetstukjes.
Paire de jardinières ornementales en porcelaine à décors floraux peints à la main et motifs dorés sur fond bleu. Avec pieds détachés.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#393Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Speciale uitgave n.a.v. het 20-jarig bestaan van de M.I. Hummel club. 1996/97. Onderaan gemerkt. No. 790.
"Zum 20. Geburtstag". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition spéciale à l'occasion des 20 ans du club MI Hummel. 1996/97. Marqué en bas. no. 790.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 50/70 -
#217Royal Dux
“Strijdwagen”. Een grote groep van blauw-wit en verguld porselein. Gemerkt onderaan en met label.
"Char". Un grand groupe de porcelaine bleu-blanc et doré. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/150 -
#515
Een serie van zeven porseleinen borden met een famille rose decor van bloemenvazen en met bloementuilen in vier uitsparingen op de vleugel. Chinees werk, XIXde eeuw. Enkele kleine randschilfers, wat slijtage aan sommige decors.
Série de sept assiettes en porcelaine à décor famille rose de vases fleuris et de bouquets de fleurs dans quatre cartouches sur l'aile. Travail chinois, XIXe siècle. Quelques petits éclats en bordure, quelques usures à certains décors.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 200/300 -
#543Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#657
Een aardewerken beeldje met open mond en tong afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en terre cuite à bouche et langue ouvertes du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 80/120 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#186
Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.
Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.No longer availableDim. 95x200x50cmEstimate: € 50/80 -
#261Capodimonte
“Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.
"Voyageur avec un chien". Un groupe de biscuit multicolore conçu par Zamella. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#218
Een driedelig geslepen kleurloos kristallen toiletstelletje.
Un ensemble de toilette en cristal incolore taillé en trois pièces.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 25/30 -
#671
Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.
Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 40/50 -
#133Val Saint Lambert
Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/160