Other lots in this auction
-
#282Willem De Pauw
“Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur avec poêle et lavabo". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 45 / 65 -
#350Ice Watch Quartz
Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#410
Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.
Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 29,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#483Goebel, Germany
“Viel Glück”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1995. No. 668.
"Viel Glück". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1995. 668.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#525
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#637
Een aardewerken beeldje met 2 gezichten afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en terre cuite à 2 visages du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. 11 x 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#430
Een 18 K geelgouden ketting met 14 K geelgouden hanger bezet met één briljantje en één pareltje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 14 carats serti d'un diamant taille brillant et d'une perle.No longer availableDim. 18 k 3,42 g 14 k 1,96 gEstimate: € 300 / 350 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569
“Jongen met zwaan”. Olieverf op paneel. In de geest van Jack Butler Yeats.
"Garçon au cygne". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de Jack Butler Yeats.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#414Rik Blomme
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.No longer availableDim. 32 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#173Val Saint-Lambert
Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry
Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 240 -
#283
Een opengewerkte messingen pendule versierd met blader- en bloemenmotieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en laiton ajouré à décor de feuilles et de motifs floraux. Début du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 70