Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude muziekdoos met een mogelijk wassen voorstelling van de aanbidding van Maria achter glas. Sleutel manco.

Een oude muziekdoos met een mogelijk wassen voorstelling van de aanbidding van Maria achter glas. Sleutel manco.

Une ancienne boîte à musique, avec une possible représentation en cire de l’adoration de la Vierge sous verre.
Dim. 55 x 44 cm
SKU: 2011180042.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #655

    Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.

    Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #700
    Swarovski

    “De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.

    ”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #18

    Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #196

    Een paar armstoelen van beigegepatineerd hout, bekleed met het origineel petit-point naaldwerk. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Une paire de fauteuils en bois patine beige, revêtement en broderie petit-point.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 420
  • #1

    “Twee uilen op een tak.” Een beeld uit gegoten kristal.

    ”Deux hiboux sur une branche”. Une statue en cristal coulé.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #718

    Schotel van schildpad met versiering in goudverf. Chinees werk

    Un plat en tortue et décoration en peinture dorée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 28,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een robijncabochon van ± 9 ct.

    Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. et un rubis cabochon de ± 9 ct.
    No longer available
    Dim. 7,50 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #306

    Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.

    Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #354

    “Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.

    ”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #191

    “Gestileerde ruiter te paard”. Een bronzen groep.

    ”Cavalier stylisé à cheval”. Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #580

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 360 x 252 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #664

    Een paar architecturale gravures. XIXde eeuw.

    Deux gravures architecturales. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 48 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More