Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#453Drie trofeeën bestaande uit tanden van wrattenzwijnen. Namibië, 1986 en 1988.
Trois trophées en dents de phacochères. Namibie, 1986 et 1988.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Een tafelklokje met perpetuümslinger in een kast van messing en glas. De wijzerplaat en de zuiltjes versierd met bloemen.
Une pendule de table avec une balançoire à mouvement perpétuel dans une gaine en laiton et verre. Le cadran et colonnes à la décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#404Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Kalfje”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petit veau”. Techniques mixtes. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#232René HansoulPeriod: 1910 - 1979“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#392Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#367Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Twee delen in een hoes. Naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen in 1991 & 1992.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1993.- “Rembrandt. De Meester en zijn werkplaats”. Deux volumes sous housse. A l’occasion d’expositions en 1991 & 1992.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#278Een Art Deco piëdestal met vaas van roos en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.
Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence rose et vert flamant, décoration de fleurs.No longer availableDim. h 112 cmEstimate: € 120 / 180 -
#267Een goudfazant van gepolychromeerd zamak op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.
Un faisan en régule polychrome sur un socle en onyx. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#528“Wijze op ezel”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
”Un sage sur un âne”. Une statue en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 140 -
#752“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met een koperen schilderijezeltje.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et avec un chevalet en cuivre.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#612Een Chinese prent.
Une image chinoise.No longer availableDim. 68 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#656Iran MechedEen loper.
Un couloir.No longer availableDim. 312 x 72 cmEstimate: € 60 / 100

