Other lots in this auction
-
#315nfVier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.
Quatre volumes groupés du magazine jeunesse Zonneland. Tomes 1954, 1955, 1957 & 1958.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#100Een 18 K witgouden hanger bezet met twee kleuren briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de deux couleurs de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 400 / 450 -
#131DelheidEen zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#506Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 100 / 180 -
#221Boch Frères KeramisEen aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#24Jef Clerens“De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.
Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#546Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met gedreven messingen opzetstukken.
Une horloge à queue frisonne dans une gaine en chêne et avec des attaches en laiton martelé.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#249Willy Vandersteen“De Vliegende Aap”. Suske en Wiske, rode reeks. Eerste uitgave 1948. Goede staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft.
"De Vliegende Aap”. Suske en Wiske, série rouge. Edition originale 1948. Bon état, dos adhésif au dos, numéro sur la couverture.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#176Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#123Perseo, ItalyEen grote Madonna van italiaans meerkleurig en verguld aardewerk. Gemerkt.
Une grande Madone en poterie italienne multicolore et dorée. Marquée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 120 / 200 -
#237“Vichy source de beauté”. Een reclame tafellamp van wit gepatineerd plaaster.
« Vichy source de beauté ». Une lampe de table publicitaire en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45

