Other lots in this auction
-
#69Jean Jacques FoulonPeriod: 1923-1980
“Bomen aan het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des arbres au bord de l'eau ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#493
“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80 -
#221Boch Frères Keramis
Een aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#284
Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.
Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#372
Een antieke Japanse houtsnede. Gesigneerd. Perforatie.
Une gravure sur bois japonaise ancienne. Signée. Perforation.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#484Choisy
“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#648
Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.
Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.No longer availableDim. h: 17, 11 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De misviering”. Inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘42.
"La consécration". Encre sur papier. Monogrammé et daté '42.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#136
Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350 / 500 -
#321
Een personage en een romantische groep van monochroom aardewerk. Italiaans werk, onleesbaar gesigneerd.
Un personnage et un groupe romantique de poterie monochrome. Travail italien, signé de manière illisible.No longer availableDim. H:12-16cmEstimate: € 40 / 60 -
#348
Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 1& cmEstimate: € 80 / 100 -
#35
Klokstel van koper in gotische stijl. Pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée en cuivre de style gothique. Pendule et deux candélabres.No longer availableDim. H:43cmEstimate: € 200 / 250