#198Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
#265Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
#383Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
#275Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
#218Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
#231Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.
#209Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#256Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#207Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.No longer availableDim. 85 x 240 x 50 cmEstimate: € 800 / 1200
#272Jozefien Van Looy“Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.
#278Een messingen Thaise Boeddha.
A brass Thai Buddha.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 140 / 260 -
#351Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.
A lot of 3 wine decanters in wood and metal.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
A lot of 2 19th century Chinese coin daggers, with some individual coins added.No longer availableDim. l 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#42Lydia De Groof“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
"2 nudes". A lot of 2 paintings, 1 watercolor on paper and 1 oil on marouflaged canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 22 & 34 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#374Jos De Swerts“Stilleven met sinaasappels en wijn.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#294“De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.
"The Madonna of Silence. With John the Baptist." Oil on canvas. Central American artwork. Early 20th century.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#122Flup MarinusPeriod: 1985*“Lockdown Day 9”. Een zeefdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 015/100.
"Lockdown Day 9". A screen print on paper, signed and numbered 015/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 24,5 cmEstimate: € 150 / 250