Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude pop met porseleinen hoofd en handjes en met muziekdoos.

Een oude pop met porseleinen hoofd en handjes en met muziekdoos.

Une poupée ancienne à tête et mains en porcelaine, et boîte à musique.
Dim. h: 44 cm
SKU: 2509180043.
Category: Speelgoed.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #43
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #453

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20 van gepolychromeerd metaal.

    Un modèle d’une voiture de course des années ‘20 en métal polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429
    Chuco Studio

    Een opwindbaar racewagentje. Model no. 1050 Mercedes-Benz. 1936. Zonder sleuteltje.

    Une petite voiture de course remontable. Modèle n° 1050 Mercedes-Benz. 1936. Sans clé.
    No longer available
    Dim. l: 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #354

    Een lot van vier teddyberen.

    Un lot de quatre ours en peluche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    A.D. Richter & Co., Rudolstadt

    Anker steenbouwdozen. Een lot van zes oude dozen met bouwsets.

    Un lot de six boîtes de construction.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #159
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #469
    Walter Brems

    “Vrouw met libel”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘88 buiten de plaat.

    ”Femme et libellule”. Une sérigraphie. signée et datée ‘88 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    “Man met bel”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor met gepolychromeerde details. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    Homme et sonnette “. Un netsuke en ivoire sculptée au détails polychrome. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #509

    “Brigitte Bardot”. Een zeefdruk naar Andy Warhol.

    ”Brigitte Bardot”. Une sérigraphie d’après Andy Warhol.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #500

    “Vier personages”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    ”Quatre personnages”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle. Signature en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #262
    Raphael Dekoker

    “Stilleven met hooimijten en molen.

    ”Nature morte aux meules de foin et moulin”.
    No longer available
    Dim. 45 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #721

    Tibetaanse gebedsmolen.

    Un moulin de prières. Tibet.
    No longer available
    Dim. L. 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #39
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.

    ”Femme et intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 155/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 42,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Un bracelet d’esclaves en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 48,45 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale loepzuivere diamant van ± 0,61 ct. Color D. Met certificaat.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un diamant pur à la loupe ayant un poids total de ± 0,61 ct Color D. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 3500 / 3700
  • #556

    Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.

    Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 80 x 35 x 40 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #781
    Lalique, France

    Een paar vaasjes van deels gesatineerd kleurloos kristal met decors in reliëf. Eén met kleine randschilfer. Beide onderaan gemerkt.

    Deux vases en cristal partiellement satiné incolore, décors en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More