#256Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
#677CibilsAlbum met chromo’s. Cibils en Liebig. Slijtage.
#691Een zittende vrouw van bewerkt glas.
#597Een kalebasvaas van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van talrijke personages op terrassen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en gouden veld. Oren in de vorm van gestileerde draken in roestrood en goud. Canton, XIXde eeuw.
Gourde en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages sur des terrasses, entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et or. Anses en forme de dragons stylisés en rouille et or. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#59“Mechelen anno 1984”. Een lithografie.
#487Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.
#467Albert Poels“Maria en kind.” Twee terracotta beelden.
#794Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#117Miniatuur met classicistische voorstelling op ivoor.
Miniature sur ivoire représentant une scène classique.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#321Een lot postzegels, voornamelijk interbellum en Wereldoorlog II.
#51Drie oude kwikzilverkandelaars.
Trois bougeoirs anciens en argent du pauvre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80