Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude radio in bakelieten kast. Wisselstroom. Type MW3. Bouwjaar 1930.
Minerva

Een oude radio in bakelieten kast. Wisselstroom. Type MW3. Bouwjaar 1930.

Ancienne radio en bakelite. Courant alternatif. Type MW3. Année 1930.
Dim. h: 40 cm
SKU: 1003200525.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #445
    Pom

    Lot albums “Piet Pienter en Bert Bibber”. Ongekleurde uitgaves en heruitgaves. 38 exemplaren tussen nummer 1 en nummer 41.

    Lot d’albums de “Piet Pienter en Bert Bibber”. Edition incolore et réeditions. 38 exemplaires entre numéro 1 et numéro 41.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een paar warmhoudbordjes van deels verguld Limogesporselein. Met stopjes. Onderaan gemerkt.

    Paire de chauffe-plats en porcelaine de Limoges partiellement doré. Avec bouchons. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #609
    Atwater Kent

    Een oude radio, model E, in houten meubel. Omstreeks 1928.

    Vieux radio modèle E dans un meuble en bois. Vers 1928.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    “Personages op het strand” & “Dames op de pier”. Olieverf op paneel. De tweede gesigneerd.

    “Personnages sur la plage” et “Femmes sur la jetée”. Huile sur panneau. Le second signé.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 37,5 & 34 x 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #147

    Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.

    Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #58
    Capodimonte

    “Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    “Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #166

    Een Spaanse tafel met drie laden. XVIIe eeuw op recenter onderstel.

    Table espagnole ouvrant à trois grands tiroirs. XVIIe siècle. Base en chêne plus récente.
    No longer available
    Dim. 84 x 203 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #667

    Een opgezette vos. Oor beschadigd.

    Renard empaillé. Dégât à l’oreille.
    No longer available
    Dim. l: 104 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    12 diverse beeldjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken. Begin XXste eeuw.

    Douze différentes statuettes en biscuit monochrome blanc. Marques divers. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #41

    . Kleine Russisch icoon met een Moeder Gods omgeven door heiligen. XIXde eeuw.

    Petite icône russe représentant la Mère de Dieu entourée de saints. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #237

    Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

    Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More