Other lots in this auction
-
#154
Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#717Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Een plaasteren herenbuste”. Atelierwerk. Onderaan gesigneerd.
“Buste d’homme en plâtre”. Travail d’atelier. Signé en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#581
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw. Minuscule schilfer aan de bovenrand.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches, entourés de motifs floraux en vert, rose, jaune et or. Anse en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Eclat minuscule au bord supérieur.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#683
Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.
Coupe en cristal taillé de Bohème incolore sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#74
“Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.
“Paysage au moulin à eau”. Huile sur toile. D’après un exemple par Meindert Hobbema.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#763Murano
Een kommetje van amberkleurig glas met twee groene vogeltjes op de rand.
Petite coupe en verre ambre décoré de deux oiseaux verts sur le bord.No longer availableDim. h 14,5; Ø 16,5 cmEstimate: € 50/80 -
#517
Een lot meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie kopjes met bijpassende bordjes en een Cantonbordje. enkelen gerestaureerd.
Lot de porcelaines de Chine polychromes dont trois tasses et soucoupes et une petite assiette de Canton. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#377
Twee art deco vazen van wit glas.
Deux vases art déco en verre blanc.No longer availableDim. h: 22 en 18 cmEstimate: € 30/40 -
#548A.3.
Antieke Spaanse karakterpop. Open bruine ogen.
Poupée de caractère espagnole. Yeux ouverts bruns.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/120 -
#170Mont Blanc
Een horloge met lederen polsband. “Gold Plated Meisterstück.” 7004. Ref CC59248.
Montre à bracelet en cuir. “Gold Plated Meisterstück”. 7004. Ref. CC59248.No longer availableEstimate: € 700/900