Other lots by Philips
-
#614PhilipsEen oude staande radio in kast van metaal en bakeliet.
Vieux radio debout en métal et bakelite.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623PhilipsEen oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
Vieux haut-parleur “Meesterzanger” en bakelite sur pieds. Type 2011. Année 1928.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 60 -
#575PhilipsEen oude radio, super- inductieontvanger in bakelieten kast. Type 830A. Bouwjaar 1931.
Ancienne radio, receveur super induction en bakelite. Type 830A. Année 1931.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1780 / 240 -
#570PhilipsEen oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.
Ancienne radio en bakelite. Type 834A. Année 1933.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#427Een paar bronzen beeldjes van mannen met een sabel. Eén veer op een hoed manco. XIXe eeuw.
Paire de statuettes en bronze représentant des homme aux sabres. Une plume de chapeau manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#309“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
“La dernière cène”. Relief encadré.No longer availableDim. 34 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#743Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#540TeslaEen oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
Ancienne radio en plastique. Type 306U “Talisman”. Année 1951.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#663Een smeedijzeren voorstelling van Don Quixote.
Sculpture en fer forgé représentant Don Quichotte.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#639Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#14Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55 / 85 -
#141“Hamlet”. Een bronzen beeldje met een ivoren schedeltje. Op onyxen voetstuk.
“Hamlet”. Statuette en bronze à la tête en ivoire. Sur base en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#157Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. Einde XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 44,5 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#542“Dorpsgezicht”. Gemengde techniek.
“Vue de village”. Technique mixte.No longer availableDim. 31 x 47,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Een halssnoer met grote zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de grandes perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 260 / 300


