#617Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van kostbaarheden. Oren in de vorm van fo-honden (klein letsel). Schilfers aan de bovenrand. Canton, begin XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose d’objets précieux. Anses en forme de chiens de Pho (petit dégât). Eclats au bord supérieur. Canton, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#198Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.
#737Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
#395Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct.
Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 300 -
#20Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met drie kleine diamantjes oude slijp en half edelstenen.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#505Een Volksontvanger VE301W, fabricage Radio-Funk-Werkstätten. Liniaire schaal. Bouwjaar 1933. Beschadiging aan kast, links onder.
#336Een antieke houten karnton.
Baratte ancienne en bois.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 50 / 60 -
#528A.M. 9/0Antieke pop met porseleinen schouderplaathoofdje. Grijze ogen, open mond. Lijfje van leer, met porseleinen onderarmen en -benen. Oude kleren.
#256Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100 / 150