Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.
RadioBell

Een oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.

Ancienne radio en bois. Type Bell 50. Année 1932.
Dim. h: 54 cm, Ø 40 cm
SKU: 1003200560.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #560
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #344
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.

    “Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #297
    Alpaca

    Een bestek voor 12 personen van verzilverd metaal met Lodewijk XV motief. Enkele kleine vorkjes en lepeltjes ontbreken. We voegen er 12 vorkjes en 6 mokkalepeltjes van verguld metaal aan toe, evenals drie verzilverde messen en twee dito vorken met een afwijkend motief. In ménagère.

    Couvert pour 12 personnes en métal argenté de style Louis XV. Quelques petites fourchettes et cuillères manquent. Nous ajoutons 12 petits fourchettes et 6 cuillères à moka en métal doré, ainsi que trois couteaux et deux fourchettes en métal argente à motifs différents. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #184
    William-Louis Angus
    Period: 1823 - 1916

    “Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #813

    Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.

    Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #3
    Napels

    Een slapende jager. Beeldje van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt.

    Chasseur dormant. Statuette en biscuit polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #59

    “Mechelen anno 1984”. Een lithografie.

    “Malines anno 1984”. Lithographie.
    No longer available
    Dim. 55 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485

    Statiedegen, Belgisch, begin XXste eeuw.

    Epée d’apparat. Travail belge, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 93 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • Napels

    Een olielamp met oranje glazen recipiënt, gedragen door twee steigerende paarden van zamak.

    Lampe à huile à récipient en verre orange portée par deux chevaux se cabrant en régule.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #34

    “Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    “Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    “Centraal-Vietnamese godin”. Een wit marmeren beeld.

    “Déesse du Viêt Nam Central”. Sculpture en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 145 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #747

    Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #594

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More