Other lots in this auction
-
#314
“A map of the county of Flanders by William de l’Isle.” Ingekleurde gravure.
“A map of the county of Flanders by William de l’Isle.” Gravure en couleurs.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#449
Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableDim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#600
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 413 x 288 cmEstimate: € 300 / 400 -
#458
Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.
Petit vase couvert et une assiette décorative en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 28 cm, Ø: 22 cmEstimate: € 45 / 60 -
#588
Een grote pop met porseleinen hoofd en papier mâché lichaam. Open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt A.M. 390 16. Oorspronkelijke kleding, enige slijtage, duimpje ontbreekt.
Grande poupée à la tête en porcelaine et au corps en papier mâché. Bouche ouverte et yeux dormants bleus en état de marche. Marque A.M. 390 16. Vêtements d’origine, usures, une pouce manque.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 240 / 300 -
#237
Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.
Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 300 / 350 -
#140
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
“Toi et moi”. Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,69 gEstimate: € 650 / 750 -
#575Philips
Een oude radio, super- inductieontvanger in bakelieten kast. Type 830A. Bouwjaar 1931.
Ancienne radio, receveur super induction en bakelite. Type 830A. Année 1931.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1780 / 240 -
#14
Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55 / 85 -
#299
“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623Philips
Een oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
Vieux haut-parleur “Meesterzanger” en bakelite sur pieds. Type 2011. Année 1928.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 60 -
#783Christofle
Een modern bestek van verzilverd metaal, totaal 78-delig. Gemerkt.
Couvert moderne en métal argenté. 78 pièces. Avec marque.No longer availableEstimate: € 300 / 400