#56
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/70 -
#316
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 50/80 -
#80Delvaux, Bruxelles
Een lederen halssnoer in stofhoes en in de originele doos.
#199Fr. Van Biesbroeck
“Sint Alphonsus Rodriguez (1532 - 1617)”. Een levensgroot beeld van polychroom gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw. Gesigneerd op het voetstuk.
“Saint Alphonse Rodriguez (1532-1617)”. Statue de taille nature en bois sculpté et polychromé. XIXe siècle. Signée sur la base.No longer availableDim. h: 173 cmEstimate: € 1200/2000 -
#443
Een kleine zittende Boeddha van messing.
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#69
“Het lossen van de vangst”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“La décharge des poissons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#467Albert Poels
“Maria en kind.” Twee terracotta beelden.
#628
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#798
Een olieluchter met aardewerken kap.
#303
Twee beelden van brons, bestaande uit een buste van Napoleon en een leeuw.
Deux sculptures en bronze comprenant un buste de Napoléon et un lion.No longer availableDim. h: 20 & 14 cmEstimate: € 50/80 -
#358
Lot de 109 cartes postales anciennes de 1903 à 1939. Nous ajoutons un carnet aux cartes anciennes aux vues de la Côte d’Azur.No longer availableEstimate: € 100/120