Other lots by Philips
-
#614PhilipsEen oude staande radio in kast van metaal en bakeliet.
Vieux radio debout en métal et bakelite.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623PhilipsEen oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
Vieux haut-parleur “Meesterzanger” en bakelite sur pieds. Type 2011. Année 1928.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 60 -
#570PhilipsEen oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.
Ancienne radio en bakelite. Type 834A. Année 1933.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 250 -
#520PhilipsEen oude radio in houten kast. Type 122ABC. AC batterijvoeding. Bouwjaar 1940.
Ancienne radio en bois. Type 122ABC. Courant AC à batterie. Année 1940.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#145Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#45Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een camee.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 11,24 gEstimate: € 500 / 600 -
#372Kurt Peiser“Werklieden bij het droogdok”. Ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
“Travailleurs devant la cale sèche”. Eau-forte. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#761Val St. LambertEen asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.
Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.No longer availableDim. Ø: 15 & 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280Een kubistisch beeld van brons.
Sculpture cubiste en bronze.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#41. Kleine Russisch icoon met een Moeder Gods omgeven door heiligen. XIXde eeuw.
Petite icône russe représentant la Mère de Dieu entourée de saints. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#627Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#443Een kleine zittende Boeddha van messing.
Petit Bouddha assis en laiton.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 35 -
#9C. WoutersEen klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454“Abstracte vrouwenfiguur” Een zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd ‘72 en genummerd 2/30 buiten de plaat.
“Personnage féminin abstrait”. Sérigraphie. Signée, datée ‘72 et numérotée 2/30 hors planche.No longer availableDim. 54 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220

