Other lots by Philips
-
#614Philips
Een oude staande radio in kast van metaal en bakeliet.
Vieux radio debout en métal et bakelite.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 100/120 -
#623Philips
Een oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
Vieux haut-parleur “Meesterzanger” en bakelite sur pieds. Type 2011. Année 1928.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50/60 -
#570Philips
Een oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.
Ancienne radio en bakelite. Type 834A. Année 1933.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/250 -
#520Philips
Een oude radio in houten kast. Type 122ABC. AC batterijvoeding. Bouwjaar 1940.
Ancienne radio en bois. Type 122ABC. Courant AC à batterie. Année 1940.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#79
“De Olewagen Sage”. Een reeks van vijf houtsneden, genummerd 11/210, gesigneerd en gedateerd 1936 buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm. Uitgave Het Rad.
“De Olewagen Sage”. Suite de cinq gravures sur bois, numérotées 11/210, signées et datées 1938 hors planche, illustrant l’histoire de Hans Grimm. Ed. Het Rad.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#383
Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
Petite lampe de mineur montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#61
Een grote en gevarieerde partij oude postkaarten.
Grande collection de cartes postales très variée.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#211
“Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.
“Mère et enfant”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300/500 -
#277
“Commerce”. Beeld van zamak. Naar Charles Lévy. Op houten sokkel.
“Commerce”. Sculpture en régule. D’après Charles Lévy. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 180/240 -
#457
Een antieke babypop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt Welsch Made in Germany en genummerd 150.
Poupée bébé ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque Welsch, Made in Germany et numéro 150.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 100/150 -
#435
Een partij van zeventien koperen kandelaars.
Lot de 17 bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 100/180 -
#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#279P. Tack
“Marine” en “Stadsgezicht”. Twee aquarellen. Gesigneerd, de éne gedateerd 1950.
“Marine” et “Vue de ville”. Deux aquarelles. Signées, l’une datée 1950.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#111Lladro
Polychroom aardewerken beeld van een moeder en kinderen.
Statue en faïence polychrome représentant une mère et ses enfants.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 120/200 -
#213Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Vrouw met mand”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina. Gesigneerd.
“Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 500/600 -
#186
Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou, le dessous à trois tiroirs et le dessus à deux portes vitrées aux lattes.No longer availableDim. 225 x 98 x 49 cmEstimate: € 250/400