Other lots by SABA
#555SABA
#530SABA
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type DWP 20. Année 1933.No longer availableEstimate: € 70 / 80
#136
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
#630
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#142Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
#586
Twee smeedijzeren fietsenstaanders.
Deux support vélo en fer forgé.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 40 / 50 -
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000
Drie landschappen op paneel. Gesigneerd.
Trois paysages sur panneau. Signés.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#311Val St. Lambert
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#7
Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
#593
Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.
Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#640
Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#775
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#382Fernand Comhaire
“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 50 / 80