Other lots by SABA
#555SABA
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#530SABA
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type DWP 20. Année 1933.No longer availableEstimate: € 70/80
#764
#304
Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).
#408
Verzameling munten m.b.t. Stripverhalen. Uitg. Koninklijke Munt van België.
#185
Pendentif en or blanc et rose 18 ct en forme de clé de sol serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,02 gEstimate: € 650/750 -
#284Hendrik Van Leeuwen Van OudewaterPeriod: 1890 - 1972
#628
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
#733
Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
#378Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.
Vase en cristal avec col vert. Avec marque.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 60/100 -
#375
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,05 ct VS.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 900/1000 -
#274
#569
“Abstract”. Gemengde techniek.
#97
Russische icoon met vier onderverdelingen met heiligen. XIXde eeuw. Slijtage aan de beschildering en lichte randschade.
Icône russe représentant des saints dans quatre cartouches. XIXe sièce. Usures au lettrage et légers dégâts au bord.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 300/500