#663Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
#95Een antieke gebeeldhouwde kofferbank en twee bijpassende armstoelen, versierd met gevleugelde leeuwen in de armleuningen en een engelenkopje in de rug. Met rood fluwelen rugkussens.
Un banc-coffre sculpté antique et deux fauteuils assortis, décorés de lions ailés dans les accoudoirs et d'une tête d'ange dans le dossier. Avec coussins de dossier en velours rouge.No longer availableDim. 123 x 140 x 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#332“Huldealbum aan kunstschilder Alfred Ost en toondichter Arthur Meulemans bij hun zestigste verjaardag 1884 - 1944.
#402“Stilleven met viool.” Olieverf op gemaroufleerd doek.
"Nature morte au violon." Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112Frans Van Huffel“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.
"Ferme au bord de l'eau". Huile sur toile. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#509Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
#79“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Objet de mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 300