Een paar porseleinen Satsuma vazen met figuratief decor. Onderaan gemerkt. 1 vaas met restauratie aan de voet.
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#173
Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
A biscuit holy water font with Christ carrying the cross. One finger missing. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16 -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#189
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
#88
Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head. -
#101D. Desmedt
“De val van Ikaros”. Een houtdruk op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 19/50. Verso getiteld, beschreven en gesigneerd.
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#15
Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
A gilded bronze wall lamp with floral elements and 2 light points. -
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.