Other lots in this auction
-
#641“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#7Een Luikse fles van kleurloos handgegraveerd glas. (letsels).
Une bouteille en verre de Liège incolore, gravures faites à la main. Dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#781“Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.
”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 25 / 40 -
#282P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#38Een paar allegorische beeldjes van zamak op houten voetstuk. XIXe eeuw. Eéntje beschadigd aan het handje.
Deux statues allégoriques en régule sur socle en bois. XIXième siècle. Un dégât à une main.No longer availableDim. h: 27 & 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#757Een art deco vaas van deels gesatineerd blauw glas, versierd met twee papegaaien.
Un vase Art Déco partiellement en verre bleu satiné, décoration de deux perroquets.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#424Felix Timmermans“Visser aan de molen op het Lisp”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”Pêcheur auprès du moulin de Lisp”. Une gravure sur bois. Porte un monogramme dans la planche.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#575Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#238Een jardinière van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hoofden in reliëf.
Une jardinière en faïence polychrome décorée de têtes en relief.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.
Une armoire à coussins en bois de placage au pieds boules.No longer availableDim. 200 x 188 cmEstimate: € 200 / 300 -
#773Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#264“Dorpstafereel”. Olieverf op doek. In de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd
”Scène de village”. Huile sur toile. Dans l’esprit du XIXième siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200


