Other lots in this auction
-
#667Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Joe ColomboEen “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un trolley “Boby” en synthétique en vert rare. Italie, +- 1970. Marqué.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 200 / 250 -
#386Een reeks van zes notenhouten stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met bruin fluweel.
Une série de six chaises en noyer style Louis Philippe avec revêtement en velours brun.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#47Een lot kristal, bestaande uit een geribde rode vaas van Val St. Lambert en twee grote en drie kleine gekleurde en geslepen glazen op voet.
Un lot de cristal, comprenant un vase rouge côtelé Val St. Lambert, deux grands et trois petits vases de couleur taillé sur pied.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188Constantin Meunier“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350 / 550 -
#562“Oriëntalistisch portret”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Deckers, Alger.
”Portrait”. Huile sur panneau. Porte une signature: Deckers, Alger.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 300 / 350 -
#8Een lot van vier verschillende oude bronzen lampen, een oude metalen bureaulamp en een bronzen doosje in de vorm van een appel aan een tak.
Un lot de quatre anciennes lampes en bronze, une lampe de bureau ancienne en métal et une boîte en bronze en forme de branche et d’une pomme.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#354“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#78Een lot van zes handtassen.
Un lot de six sacs à mains. .No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#653Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#189Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#577“Guan Yin met een bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.
”Guan Yin avec une fleur”. Une statue en ivoire sculptée sur un socle en bois. Premier quart du XXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 220 / 280


