Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.
Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.

Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.

Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.
SKU: 2310180420.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #266

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. Met afneembaar blad.

    Une table en chêne aux pieds tournés et entretoise en H. Avec tablette amovible.
    No longer available
    Dim. 180 x 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #427

    Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.

    Deux petits plats en porcelaine de Chine, dont un au décor famille-rose et l’autre en porcelaine du Canton. Marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    “De kristallen sneeuwduiven.” Een reeks van 11 champagneglazen. Naar Igor Carl Fabergé.

    ”Les pigeons de neige cristal”. Une série de 11 verre à champagne. d’après Igor Carl Fabergé.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #485

    Ivoren netsuke. “Bij de waterput”. Japans werk omstreeks 1930.

    ”Auprès du puits”. Un netsuke en ivoire.
    No longer available
    Dim. H. 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #767

    Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.

    Deux assiettes et un vase mural en majolique. Dégât.
    No longer available
    Dim. Ø= 32 & 30; h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #741

    “Meisje met manden”. Een beeld van meerkleurig porselein. Een kleine beschadiging.

    ”Jeune fille et paniers”. Une statue en porcelaine polychrome. Un petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #655

    Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.

    Rhinocéros en faïence rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #387

    Twee designcoupes van mauve en kleurloos Italiaans kristal.

    Deux coupes design en cristal mauve et incolore italien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #610

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha assis ancien en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #9

    “Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.

    ”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 13 x 16 & 12 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #5

    Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, hangers bezet met madonna’s, manchetknopen een dameshorloge clipper. E.A.

    Un lot de bijoux fantaisie comprenant des chaînes, pendentifs, boutons de manchettes et une montre dame ‘clipper’, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More