#653Een paar vazen van Cantonporselein.
#269C. Vermoelen“Parkzicht met zwanen op een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#331“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, zeer goede staat met huls en stofwikkel. Ed. Arcade, jaren 70. Evenals: ‘Rubens en zijn eeuw” en “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 en 1977. En “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 stuks.
“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, très bon état avec étui et jaquette. Ed. Arcade, années 70. Ainsi que: ‘Rubens en zijn eeuw” et “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 et 1977. Et “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#435Een art deco vaas van glas. Barst.
#425Een lot van boekjes met facsimile foto’s van talrijke Belgische gemeenten. En enkele andere. Ed. Europese Bibliotheek te Zaltbommel, 1972.
Un lot de livrets à photographies fascimile de plusieurs communes belges. Ed. Europese Bibliotheek à Zaltbommel, 1972.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#299Fabry“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#103Een grote Syrinx-schelp.
Une grande coquille Syrinx.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#460Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60 / 80