#477Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
Une tête de Bouddha en bronze à quatre visages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 200 -
”Apollon & Daphné”. Un groupe en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#411Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
#281Hornu.Een handboog voor het schieten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlen aan toe.
Un arc de tir pour papegai debout. +- 1940. Construction en six lattes. Nous ajoutons un étui à flèches avec flèches.No longer availableDim. l: 200 cmEstimate: € 50 / 80 -
#554“Indonesisch dorp”. Gouache op textiel. Draagt een handtekening: Sobrat. Bali.
”Village, Indonésie”. Gouache sur textile. Porte la signature: Sobrat. Bali.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#675Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.
#780Een samovar van messing.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#249“Portret van een jonge vrouw”. Potlood op papier. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
#346Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en gecanneleerde poten.
Une série de quatre chaises en bois à patine grise, style Louis XVI, dos cannés et pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
”Personnages”. Une lithographie. Signée ‘H.C.’ hors planche.No longer availableDim. 32 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120