#136Een piëdestal met tussenblad van gefineerd hout met wit marmeren blad en verguld bronsbeslag.
Un piédestal à entretoise en bois de placage et tablette en marbre blanc, montures en bronze.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 190 / 220 -
#282P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
#78Een lot van zes handtassen.
Un lot de six sacs à mains. .No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#176Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Une paire de petites tables en bois laqué noir à un tiroir et marqueterie style Boulle.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 250 / 300 -
#304Henri De Grève“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
#264“Dorpstafereel”. Olieverf op doek. In de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd
#662DragonAcht modeltanks op schaal 1:35 als bouwpakketten:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T_72 w/ERA.- BMP-2E Afghanistan.
Huit modèles de blindés à construire, échelle 1:35:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T-72 w/ERA.No longer availableEstimate: € 80 / 90 -
#62“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
#73Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
Un plat à fruits en argent. Porte la marque : Elandt.No longer availableDim. 254,54 g Ø 25 cmEstimate: € 60 / 100