Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude scheepsmacquette van een tjalk in een XIXe eeuwse presenteervitrine.

Een oude scheepsmaquette van een tjalk in een XIXe eeuwse presenteervitrine.

Une maquette marine ancienne d'une galiote dans sa vitrine de présentation datant du XIXième siècle.
Dim. h: 71 cm
SKU: 2111170037.
Category: XIXe eeuw.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #226

    Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 211 x 150 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    Een eikenhouten gatelegtafel. XIXe eeuw.

    Une table en bois gatelag. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375
    Eugène Fehdmer
    Period: 1846 - 1918

    “Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.

    "Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 & 64 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #27

    Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #136

    Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.

    Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een eikenhouten bordenkast met drie paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.

    Une armoire à service en noyer avec trois portes en dessous. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 216 x 176 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #86

    Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.

    Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.

    Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. b: 86 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #306
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #49

    Een gesculpteerd eikenhouten koffer in gotische stijl. Omstreeks 1800.

    Un coffre en bois en chêne sculpté, style gothique. +- 1800.
    No longer available
    Dim. b: 135 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #415

    Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.

    Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #229

    “Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    "Nu féminin". Crayon sur papier. Ne porte pas de signature. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 74 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #345

    Een heren- en een damesportret. Pastel op papier. Het eerste gesigneerd en gedateerd 1849.

    Un portrait de femme et un portrait d'homme. Pastel sur papier. Le deuxième est signé et daté 1849.
    No longer available
    Dim. 28 x 21,5 & 43 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52

    Een kleine credenza van gesculpteerd hout met één paneeldeurtje. XIXe eeuw.

    Petite crédence en bois sculpté ouvrant à une porte. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #235

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #78

    Een siercoupe van kleurloos en groen gesatineerd glas, versierd met een verguld decor met klassiek Griekse voorstellingen in een fries.

    Coupe décorative en verre satiné incolore et vert à décor doré à la grecque dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.

    Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.
    No longer available
    Dim. 101 x 91 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.

    Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #344
    Kaukaze

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #3

    Een kleine kist van zwartgelakt hout.

    Un petit coffre en bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #209
    Barend Gael
    Period: 1630-1698

    "Kampement van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden". Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Campement de la République des Sept Pays-Bas Unis". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24,5 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #227

    Zeven borden van Imari porselein met diverse decors. Japan, XIXde eeuw.

    Sept assiettes en porcelaine Imari a décors divers. Japon, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #295

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.

    Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #56

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table à allonges en chêne aux pieds tournés. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More