Similar lots by type
-
#226Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Een eikenhouten gatelegtafel. XIXe eeuw.
Une table en bois gatelag. XIXième siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#136Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#216Een eikenhouten bordenkast met drie paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Une armoire à service en noyer avec trois portes en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 216 x 176 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.
Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60 / 100 -
#306J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#49Een gesculpteerd eikenhouten koffer in gotische stijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en bois en chêne sculpté, style gothique. +- 1800.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 180 / 240 -
#415Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#229“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Ne porte pas de signature. +- 1900.No longer availableDim. 74 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#345Een heren- en een damesportret. Pastel op papier. Het eerste gesigneerd en gedateerd 1849.
Un portrait de femme et un portrait d'homme. Pastel sur papier. Le deuxième est signé et daté 1849.No longer availableDim. 28 x 21,5 & 43 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#52Een kleine credenza van gesculpteerd hout met één paneeldeurtje. XIXe eeuw.
Petite crédence en bois sculpté ouvrant à une porte. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#235Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#78Een siercoupe van kleurloos en groen gesatineerd glas, versierd met een verguld decor met klassiek Griekse voorstellingen in een fries.
Coupe décorative en verre satiné incolore et vert à décor doré à la grecque dans une frise.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#344KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#3Een kleine kist van zwartgelakt hout.
Un petit coffre en bois laqué noir.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 30 / 40 -
#209Barend GaelPeriod: 1630-1698"Kampement van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden". Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Campement de la République des Sept Pays-Bas Unis". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24,5 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#227Zeven borden van Imari porselein met diverse decors. Japan, XIXde eeuw.
Sept assiettes en porcelaine Imari a décors divers. Japon, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#295Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#155Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#56Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table à allonges en chêne aux pieds tournés. Vers 1900.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 80 / 100 -
#108Val St. LambertEen grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 100

