Similar lots by type
-
#407Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#594Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#567Twee Chinese figuren van gesculpteerd bamboe, waarbij één als hoofdsteun.
Deux statuettes chinoise en bambou sculpté dont une est un repose-nuque.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 300 / 500 -
#483Een lot van vijf meerkleurige Javaanse Wayang Golèkpoppen
Un lot de cinq poupées javanaises Wayang Golèk.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#441Een bord van Japans lakwerk met een bloemenmand van pietra dura in het decor. XIXe eeuw. Beschadigingen.
Une assiette japonaise laquée avec décor de pierre dure. Endommagé. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#516Een lange Anatolische kelim met geometrische motieven.
Long kilim d’Anatolie aux motifs géométriques.No longer availableDim. 307 x 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#431Een grote doos en een kistje met sleutel van wortelfineer, waarbij het tweede met schildpad en messingen inlegwerk op het deksel.
Une grande boite et un coffret avec clé en placage de ronce, le coffret est incrusté d’écaille et de laiton sur le couvercle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#707Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.
Masque africain en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#521“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100 / 160 -
#503Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierrookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierrookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#737Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een jardinière uit Friesland, een flesje uit Delft en een pique-fleurs.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant une jardinière frisonne, une petite bouteille de Delft et un pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#278Een houten juwelenkistje met een ingelegd decor van bloemen en vlinders en een sterretje van paarlemoer onderaan.
Un coffret à bijoux avec décor incrusté de fleurs et papillons et une petite étoile en nacre.No longer availableDim. 27 x 20 x 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#402ScalextricEen speelgoed racebaan. “Model Electric Motor Racing.” Made in England.
Un rallye en jouet. “Model Electric Motor Racing”. Fabrication en Angleterre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#632Louis Van de Pol“Stadstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#235Postzegelalbums. Davo. - Deutschland 1872-1945. - B.R.D. 1945-1986. B.R.D. & Berlin 1948 e.v. (zeer onvolledig). D.D.R. 1950-1974.
Albums aux timbres-poste Davo. - Allemagne 1872-1945. - RFA 1945-1986. RFA et Berlin 1948 et après (très incomplet) RDA 1950-1974.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#781Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#220“Toi et Moi”. Een 18 karaats geelgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren van telkens ± 0,50 ct.
Bague “toi et moi” en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs pesant chaque fois ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#648Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#63“Herten”. Een groep van groengepatineerd zamak op sokkel van arduin en onyx.
“Cerfs”. Un groupe en régule sur socle en pierre de taille et onyx.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#99Raphael DuboisPeriod: 1888-1960“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 300 / 350 -
#762Val Saint LambertTwee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
“Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#133Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à the et café en métal argenté sur plateau.No longer availableEstimate: € 150 / 200


