Other lots in this auction
-
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#421
Een aardewerken vaasje met blauw glazuur.
Un vase en faïence à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#661Val St. Lambert
Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649Zowa
“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 71 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#70Tissot
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden geweven polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet tressé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27, 56 gEstimate: € 500 / 600 -
#54Josée Melsen
Een gans. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Une oie. Huile sur papier. Signée au crayon.No longer availableDim. 72 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#326
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableDim. 175 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#519Olga Zelenko
“Sophia Loren”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 24-02-2015. Met certificaat.
Sophia Loren. Huile sur toile. Signée et datée 24-02-2015 au dos. Avec certificat.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een licht blauwe steen.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct. et d'une pierre bleu clair.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 300 / 350 -
#607
Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.
Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75