Other lots in this auction
-
#231
Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15/25 -
#8
Een metalen muziekdoosje met voorstelling van de verschijning te Lourdes
Une boîte à musique en métal représentant l'apparition à LourdesNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#110
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#247
Een reeks kleine kopjes en schoteltjes met immortelle de Saxe-decor (Copenhague). Enkele scheurtjes.
Série de petites tasses et soucoupes à décor d'immortelle de Saxe (Copenhague). Quelques cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 5,5, 9 & 10 cmEstimate: € 15/20 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#31
Een fijn gesneden houten kruisbeeld. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1933.
Un crucifix en bois finement sculpté. Signé et daté 1933 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 103.00 €Dim. h: 96 cmEstimate: € 15/20 -
#292Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. H:105cmEstimate: € 350/500 -
#28
Een lot van twee vaasjes van resp. Bavaria & Limoges porselein.
Lot de deux vases respectivement en porcelaine de Bavière & de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 22 & 18 cmEstimate: € 15/25 -
#191
Een porseleinen mokkaserviesje voor twee personen.
Un service à moka en porcelaine pour deux personnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 16 cmEstimate: € 20/25 -
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#223Lerosey
Een reeks van twaalf borden van Parijs’ porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt. Enkele met randschade.
Ensemble de douze assiettes en porcelaine de Paris à décor doré. Marquées en bas. Certaines avec des bords abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/25 -
#286
Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 65 x 45 cmEstimate: € 100/120