Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

Ancienne tirelire en fonte polychrome.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2202220653.
Category: varia.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #653
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #663

    Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

    Ancienne tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #31
    Period: 1911

    Een paar M3 munitiepatronen.

    Une paire de cartouches de munitions M3.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #672

    Een metalen brandkoffertje met eenvoudig decor.

    Un coffre-fort en métal au décor simple.
    No longer available
    Dim. 35 cm x 25 cm x 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #47

    Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.

    Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #263

    Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.

    Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm - 0,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #303

    Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.

    Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.
    No longer available
    Dim. 11 cm x 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #623
    Abner’s Daisy

    Een antieke manuele balgstofzuiger in goede staat. Stok en slang manco.

    Un ancien aspirateur à soufflet manuel en bon état. Bâton et tuyau manquants.
    No longer available
    Dim. 43 cm x 59 cm x 21 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #17
    Van Engelen, Lier

    Een verzilverd metalen trompet.

    Une trompette en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 51 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #253

    Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.

    Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.
    No longer available
    Dim. 15 cm x 16 cm x 13 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #266

    Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.

    Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #339

    Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.

    Une vieille valise, recouverte de cuir sur un squelette en bois.
    No longer available
    Dim. 78 x 46 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #51

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #121

    Een plaasteren wandreliëf in de vorm van een putto.

    Un relief mural en plâtre en forme de putto.
    No longer available
    Dim. l : 80 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #547

    Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.

    Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #56

    Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout, versierd met handgeschilderd bloemendecor en ingelegd parelmoer.

    Une table d'appoint en bois laqué noir, ornée d'un décor floral peint à la main et d'incrustations de nacre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #44
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #408

    Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.

    Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #80

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een in markies geslepen saffier van +- 2 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,50 ct et d'un saphir taille marquis de +- 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,87 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #182
    Joz. De Swerts

    “Een zelfportret”. Olieverf op doek.

    "Un autoportrait". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 44 x 33 cm
    Estimate: € 45 / 70
  • #409

    “Portret van een kleuter.” Inkt op papier. Draagt monogram J.S.

    "Portrait d'un bambin." Encre sur papier. Porte un monogramme JS.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een lot rookgrijs glaswerk, bestaande uit twee coupes van Val St. Lambert, een geslepen vaas en een karafje (schilfer) met vijf borreltjes.

    Lot de verrerie gris fumé, composé de deux coupes du Val St Lambert, d'un vase taillé et d'une carafe (éclat) avec cinq verres.
    No longer available
    Dim. h: 6, 13, 21 & 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More