#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#375Een geslepen spiegel met een kader in art-deco houtsnijwerk.
A beveled mirror with an art-deco carved wooden frame.No longer availableDim. 70 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#236Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
#322Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#59Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century.No longer availableDim. 32 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32Een spiegel in bronzen kader met de afbeelding van Hermes, Mercurius zijn caduceus met slangen en griffioenen.
A mirror in a bronze frame with the image of Hermes, Mercury with his caduceus featuring snakes and griffins.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 50 / 70
#116KaimuriEen Kashmir handgeknoopt tapijt.
A Kashmir hand-knotted carpet.No longer availableDim. 337 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#215Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 600 / 700 -
#142“Bloemstilleven met vlinder en frambozen.” Olieverf op koper. 19de eeuw.
"Flower still life with butterfly and raspberries." Oil on copper. 19th century.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#320Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
A 14kt white gold ring set with rubies with a total weight of approximately 1 ct. and a pearl.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#260Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 1.20 ct. and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#220Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#188Een massief houten antiek schoolbankje.
#146Een paar gepatineerd schaapslederen Bergère oorfauteuils met fijn houtsnijwerk en florale details.
A pair of patinated sheep leather Bergère ear armchairs with delicate wood carvings and floral details.No longer availableDim. 98 x 85 x 73 cmEstimate: € 600 / 800 -
#13H. Bequet, QuaregnonEen lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13,5 x Ø 33 & 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#165Een 18 kt geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold men's ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 1200 / 1500