#156
Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Six meubles de magasin modulaires.No longer availableDim. 170 x 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30 / 50 -
#605Zero Halliburton
Een licht grijze mini aktetas van aluminium.
#656
Een Chinees hardhouten salontafel.
#347
#716Lilihan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
”Carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#582
“Alpengezicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Paysage des Alpes”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#730
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 350 / 450 -
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
#695
Twee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#757
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableDim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40 / 50