Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude stempelklok met zware eikenhouten kast. Gemerkt in de wijzerplaat.
Enregistreurs Lambert, Saint Nicolas d'Aliermont

Een oude stempelklok met zware eikenhouten kast. Gemerkt in de wijzerplaat.

Ancienne horloge de pointillage dans une caisse en chêne. Marque sur l’écran.
Dim. l: 114 cm
SKU: 9903210436.
Category: Klok.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #436
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #143
    Cormann & co., Bruxelles

    Een schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met twee vissersjongetjes. Het uurwerk gemerkt.

    Une pendule de cheminée en bronze doré au feu, ornée de deux garçons de pêcheur. Le mouvement est marqué.
    No longer available
    Dim. H. 35 x B. 45 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #407
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Une horloge de table dans un boîtier en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #397
    Kundo

    Een tafelklokje in kast van messing en glas.

    Pendule de table en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #138

    Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.

    Pendule en régule doré surmontée d’une allégorie du moisson. Sous globe. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #81

    Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.

    Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een ronde wandklok met achterglasdecor en -wijzerplaat.

    Une horloge ronde avec décor et cadran sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen monturen. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule à colonne en bois de placage avec des montures en bronze doré. Avec balancier, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #88

    Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en marbre blanc. Balancier et clé manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #607

    Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker. Beschadiging aan een oor.

    Un masque en bois africain polychrome. Une oreille endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #555

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #541

    Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.

    Un plat à réchauffer chinois en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages et d'un chien Fo. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #402

    “Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.

    Tapis volant . Une reproduction d'après une œuvre de Panamarenko.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23

    Een lot glaswerk, bestaande uit een gegoten glazen vaas van Scailmont, een groene designcoupe en een milieu de table in smeedijzeren montuur.

    lot de verrerie, composée d'un vase en verre moulé de Scailmont, d'une coupe design vert et d'un environnement de table dans un cadre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.

    Une table anglaise ancienne extensible. Avec rallonge.
    No longer available
    Dim. 183 x 135 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #77

    Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.

    Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #679

    Een lot van vijf antropomorfe whiskykruikjes van meerkleurig Engels aardewerk. Eén gemerkt Hereford.

    Un lot de cinq pichets à whisky anthropomorphes en poterie anglaise multicolore. Un marqué Hereford.
    No longer available
    Dim. ca 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #626

    Een paar gepolychromeerde smeedijzeren bijzettafeltjes in de vorm van korenhalmen en met ronde glazen blaadjes.

    Paire de tables d'appoint en fer forgé polychrome en forme de tiges de blé et avec des tablettes rondes en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm - H. 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een 18 K geelgouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 22 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #207
    Salvador Dali

    Een Menorah van verguld brons op marmeren voet. 103/250. ED. David Modai 1980.

    Une Menorah en bronze doré sur un socle en marbre. 103/250. Ed. David Modai 1980.
    No longer available
    Dim. 51 x 31 cm
    Estimate: € 2700 / 3000
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More