Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.
Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.

Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.

Un vieux téléphone. Peint en rouge. Usure normale.
Dim. h: 28 cm
SKU: 1512200051.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #484
    Anne Auger
    Period: °1960

    “Le bus de Sonja”. Gesigneerd en gedateerd ‘08.

    “Le bus de Sonja” . Signé et daté 08.
    No longer available
    Dim. 114 x 195 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #75
    Marcel Taton
    Period: °1957

    Een zilveren hanger in de vorm van een hoofd bezet met een parel.

    Un pendentif en argent en forme de tête sertie d'une perle.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 8 cm 60,40 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #685

    Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.

    Un porte-manteau en chêne à six crochets.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #174
    Eugène Van Mieghem

    “Jonge havenarbeider”. Houtskool op papier. Met atelierstempel EVM.

    Jeune docker . Fusain sur papier. Avec cachet d'atelier EVM.
    No longer available
    Dim. 23 x 13 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #19
    L. Smets

    Een lot van vier gravures. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot de quatre gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 8; 15,5 x 18,5; 16,5 x 20 & 16,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “La pêcheuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    La pêcheuse . Une statue de bronze patiné brun. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #298

    Een lot van drie kleurloze kristallen vazen en een dito asbak. Val St-Lambert gemerkt op twee vazen en een asbak.

    Un lot de trois vases en cristal incolore et un cendrier. Val St-Lambert marqué sur deux vases et un cendrier.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #678
    Goebel, Germany

    “Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.

    Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #610

    Een notenhouten staande klok.

    Horloge de vestibule en noyer.
    No longer available
    Dim. 240 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #207

    “Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel

    Viola . Une statue en bronze d'après une œuvre de Flora. Sur un socle en marbre gris
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #256

    Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.

    Une paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 35 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #72

    “Classicistische schetsen”. Potlood op papier. Draagt een atelierstempel A. Van Maasdijk.

    “Croquis classiques”. Crayon sur papier. Porte un cachet d’atelier: A. Van Maasdijk.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 75
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More