Other lots in this auction
-
#338Lladro“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261Capodimonte“Zittende dame met Lier”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Dame assise à la lyre . Un groupe de biscuits italiens multicolores dessinés par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90 / 110 -
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45 / 60 -
#207“Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel
Viola . Une statue en bronze d'après une œuvre de Flora. Sur un socle en marbre grisNo longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#183Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
Un cartel mural en bronze de style baroque.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 600 / 650 -
#53Een paar deels goudgepatineerde plaasteren meisjesbustes naar Van Vaerenbergh.
Une paire de bustes de filles en plâtre partiellement patiné or d'après Van Vaerenbergh.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#555Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78Elly de JongPeriod: °1960“Peinzend”. Een zittend meisje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.
Pensive . Une fille assise en pierre sculptée et polie.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 500 / 800 -
#518Vier schotels van Chinees porselein, drie blauw en witte en een met een famille rose decor.
Quatre plats en porcelaine de Chine, trois bleu et blanc et un décor famille rose.No longer availableDim. Ø 45/ 40/ 33 en 18 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552KosonPeriod: 1801 - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 150 -
#550Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
Une suspension vintage en métal peint en blanc.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574Nadine Van Lierde“Een aap komt uit de mouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Un singe sort de la manche . Huile sur toile. Signé et daté ‘69.No longer availableDim. 100 x 97 cmEstimate: € 100 / 150


