#73J. Brouns“Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Albert I. Marche - Les Dames 17-2-1934. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#10Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,05 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 200 / 300 -
#38“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1812”. Olieverf op paneel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle, 1812”. Huile sur panneau.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#291Een Zaanse klok. Compleet.
#624Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#42Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Neerhof met varken en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Basse-cour, porc et poules”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 120 / 140 -
#334Gustave DierkensPeriod: 1885 - 1940“De Piere uit de Assels, Drongen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd juni 1939.
”Le Piere, Assels, Drongen”. Huile sur panneau. Signé et daté au dos juin 1939.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#840Een handgeschilderd miniatuur damesportretje in houten lijstje.
#644Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180 / 240