Other lots in this auction
-
#838Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein. Vieux Paris, omstreeks 1900.
Une paire de vases en porcelaine polychrome et dorée. Vieux Paris, +- 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#383Longwy, FranceEen aardewerken sierschotel met gegolfde rand en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence, aile en vague et décor à fleurs polychrome. marque sous la base.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#815Matchbox Series 41; 42; 44; 47 & 49Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford GT Racer.- Studebaker Station Wagon.- GMC Koelwagen.- DAF kiepwagen.- Unimog.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Ford GT Racer.- Studebaker Station Wagon.- GMC Wagon frigidaire.- DAF benne.- Unimog.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#753Corgi toys 479“Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Een speelgoedauto in originele doos.
”Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#301Lot analoog fotomateriaal met o.m. een Voigtländer Bessa, een Nikon met diverse lenzen, een Minolta Vectis e.a.
Un lot de matériel de photographie, comprenant e.a. une Voigtländer Bessa, une Nikon avec différentes lentilles, une Minolta Vectis, ...No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#682Renée Kempen“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#224“Madonna met Kind met rechts Sint-Jozef en links een ara”. Olieverf op doek. Herdoekt. Navolger van Pieter Paul Rubens.
”Vierge à l’Enfant, Saint Joseph à droite et ara à gauche”. Huile sur toile. Successeur de pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 83 x 97 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#612Fritz Van Luppen“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#549Een Japanse houtsnede door Kunisada ( ca. 1820) . Handtekening: ‘ Gototei Kumisada ga’.
Une gravure sur bois japonaise par Kunisada (ca 1820). Signature: Gototei Kumisada ga.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#608Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.
Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400

