Other lots in this auction
-
#373Een lot van zes encyclopedieën:- “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”
Un lot de six encyclopédies: - “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#517Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.
Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#637Een zittende Boeddha van wit crackleware.
Un Bouddha assis en crackleware blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#457Vier handschoenvormen van verzinkt koper.
Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#240Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,64 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,64 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#18Een lot biscuit, bestaande uit een groepje met een man en vrouw met kruiwagen, een jongetje met hond en meisje met kat en een groepje van een moeder met kind op chaise-longue. De laatste met barst achteraan.
Un lot de biscuit, composé d'un groupe avec un homme et une femme avec une brouette, un garçon avec un chien et une fille avec un chat et un groupe d'une mère et son enfant sur une chaise longue. Le dernier avec une fissure À l'arrière.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#524Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie in grijsblauw”. Olieverf op paneel.
Composition en gris-bleu . Huile sur panneau.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#143Delvaux, BruxellesEen ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
Un sac seau de Toile de Cuir.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#89Lode De Maeyer“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#87Drie gepolychromeerde houten engelen met glazen ogen.
Trois anges en bois polychrome avec des yeux en verre.No longer availableDim. h: 34 & 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#590Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Tapis de prière persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 124 x 78 cmEstimate: € 100 / 160 -
#58Een bebaard mannenhoofd van gebeeldhouwd hout als wandversiering.
Tête d'homme barbu en bois sculpté pour décoration murale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60



