Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.

Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.

Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.
Dim. h: 7,5 cm
SKU: 1512200033.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #33
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #508

    Een paar antieke gepolychromeerde houten Boeddhistische beeldjes.

    Une paire de figurines bouddhistes anciennes en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #627

    Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.

    Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #339

    Een bazuin van rood en geel koper.

    Une trompette de cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. l: 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #29
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    Een lot van vier gravures, waarbij een kleurenets. Allen gemonogrammeerd binnen de plaat en twee gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot de quatre gravures, dont une eau-forte en couleurs. Toutes monogrammées à l'intérieur de la planche et deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 12 x 7,5; 12,5 x 9,5; 16 x 11,5 & 22 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #563

    Een Chinese dekselpot van powder-blue porselein. Tijdperk Qinglong. Deksel gerestaureerd.

    Un pot en porcelaine de Chine bleu poudre avec couvercle. Epoque Qinglong. Couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #164

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    ”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 37 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #97

    Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.

    Un sabre arabe à lame gravée.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #605

    Een mooi gevormde regulateur van diverse houtsoorten.

    Joli régulateur en bois divers.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #690

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181

    Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.

    Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #309
    Charles Mangin
    Period: Antwerpen 1892-1977

    “Vaas met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #194

    Een lot van twaalf antieke glazen fluitglazen, waarbij elf met Franse lelie, zes kristallen champagneglazen met ‘2000’ in de voet en een geslepen kleurloze karaf.

    Lot de douze flûtes à champagne anciennes dont onze décoré d’un lys français, six verres à champagne en cristal inscrits “2000” dans le pied et une carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 25, 26 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More