Other lots in this auction
-
#841Een XIXe eeuws gefineerd naaikoffertje met spiegel in het deksel.
Un petit coffret de couture à miroir dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. 16 x 35 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
#6Mulberry, Just CampagneTwee handtassen van leder en stof. We voegen er een toiletzakje van Longchamp aan toe.
Deux sacs à main en cuir et tissu. Nous ajoutons un sachet de toilette de Longchamp.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Une mallette médicale antique en crocodile.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#17Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant une coupe, un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#861En lot van vijf verschillende houten doosjes, waarbij enkele met inlegwerk.
Un lot de cinq boîtes en bois différents, dont certains avec incrustations.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#251“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Nu féminin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#399Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.
Une paire de plaquettes en cuivre repoussé représentant Minerve et Mars. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359C. Coussement-Caillau“Stilleven met vogels en bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd achteraan.
”Nature morte, oiseaux et floraisons”. Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. ± 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#538Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#898Een Japans bordenrekje van gelakt hout. Op sokkel.
Un porte-assiettes en bois laqué. Japonais. Sur socle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#187DelvauxEen handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.
Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.No longer availableEstimate: € 320 / 380

