#449Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#472“Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.
”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#575Een halfronde eikenhouten wandconsole met notenhouten bies.
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
#697EkaOude projector. Medio XXste eeuw.
#95Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#252Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
#477Een gebeeldhouwd houten wandsokkeltje met twee draakjes.
Un socle en bois sculpté à deux dragons.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#42“Landschap”. Olieverf op paneel. Recent werk naar de XVIIde eeuw.
”Paysage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XVIIème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#789Twee metalen vuurbokken in de vorm van heraldische leeuwen, gemonteerd als lampen.
#87Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120