#445Drie vintage mechanische horloges, waarvan een Pontiac Supporter, een Kelton en een Grand Prix Election.
#572“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Permeke’. Kleine beschadiging in het doek
”Marine”. Huile sur toile. Signée: Permeke. Petit dégâts.No longer availableDim. 29 X 41 cmEstimate: € 300 / 500 -
#285Twee rechthoekige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,63 ct.
#201“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#4J. Vermoelen“Driemaster”. Olieverf op paneel. Achteraan gemerkt en gedateerd 1982.
”Trois-mâts”. Huile sur panneau. Marque au dos et daté 1982.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#315Een violet-en geelkleurige amethist van ± 9,72 ct.
Améthyste violette et jaune van ± 9,72 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
Bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#675Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
#897Een messingen olielampje.
#567Een bronzen plaquette met een beeltenis van Napoleon in reliëf.
Une plaquette en bronze, représentation de Napoléon en relief.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 80