Other lots in this auction
-
#400Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#472“Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.
”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#343Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Trois moules à spéculoos en bois sculpté.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#450“Seoul 1988”. Een zilveren munt 925 ‰. we voegen er drie verschillende herenhorloges met lederen polsband en twee vergulde wekkers in Gucci bakje aan toe.
”Seoul 1988”. Une pièce en argent 925 ‰. Nous ajoutons trois montres pour homme à bracelets en cuir et deux réveils Gucci.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#436Een paar neogotische koperen kandelaars en een grote enkele. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre de style Néogothique et un plus grand. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 106 & 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een robijn van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350 / 450 -
#83Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#338Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.
Une paire de pots de pharmacie en cristal incolore sur pied.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#365Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met een briljantje.
Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 180 / 250 -
#6Mulberry, Just CampagneTwee handtassen van leder en stof. We voegen er een toiletzakje van Longchamp aan toe.
Deux sacs à main en cuir et tissu. Nous ajoutons un sachet de toilette de Longchamp.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#584“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#591Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240

