Other lots in this auction
-
#611
Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#518
Een draak van gesculpteerd Chinees ivoor.
Un dragon en ivoire de Chine sculptée.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#563
“No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage basculant.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#792Talamon
“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131
Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes torsadées. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#196
Een tweedelige Chippendale bibliotheek met onderaan twee deuren naast drie gebogen laden. Bovenaan twee compartimenten in de kap.
Une bibliothèque à deux corps Chippendale, le dessous à deux portes et trois tiroirs courbés. Le dessus à deux compartiments et une coiffe.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#428Hergé - Avronel
Een wekker met een afbeelding van Kuifje en Bobby.
Un réveil avec une image de Tintin et Milou.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 45 -
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#10
Een lot juweeltjes met diverse pietra dura evenals een zilveren ring met aquamarijn en een 18 karaats wit gouden ring met bergkristal.
Un lot de bijoux divers, pietra dura, ainsi qu’une bague en argent sertie d’une aigue-marine et une bague en or blanc 18 ct sertie d’un cristal de montagne.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#661
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel met een decor van een vaas met pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à l’aile côtelée au décor d’un vase et pivoines.No longer availableDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#778Val St. Lambert
Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.
Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.No longer availableDim. Ø: 15 & 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#267Booth’s Vellum England
Een hors d’oeuvrestel met houten onderschaal. Porselein met bloemenmotief model “Viking”. Gemerkt.
Un service à hors d’oeuvres en porcelaine avec un sous plat en bois. Modèle “Viking”. Porte une marque.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 40 / 50