Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.

Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.

Grand vase en grès à glaçure coulée. Vers 1900.
Dim. h: 25 cm
SKU: 3005170480.
Category: Aardewerk.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 45 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #734

    Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een schotel en een kan van Nimy, twee Tsjechische siervaasjes en twee verschillende jardinières van Belgisch aardewerk.

    Un lot de faïence polychrome, comprenant un plat, une verseuse Nimy, deux vases tchèques et deux jardinières belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #702
    Royal Dux

    “Vissers en jagers”. Een groep van meerkleurig aardewerk.

    “Couple de pêcheurs et chasseurs”. Groupe en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #143

    Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.

    Un tigre en faïence à glaçure verte, art déco.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #287

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.

    Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #460

    Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.

    Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 36
  • #743
    Turmac Constantinopel

    Een brievenhouder van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Un porte lettre en porcelaine polychrome. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. l: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #93

    Een lot van negen Hemiksemse tegels. Eerste helft XXe eeuw. Enkele kleine beschadigingen.

    Un lot de neuf tuiles de Hemiksem, première partie XXième siècle. Quelques dégats.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #367

    Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit aardewerk, bovenaan versierd met een leeuw. We voegen er een klepkan met een polychroom bloemendecor aan toe. Delft.

    Une potiche octogonal en faïence blanche et bleue, fretel en forme de lion de pho. Nous ajoutons une verseuse à motif floral, Delft.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 40 / 50
  • #631
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.

    “Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #681

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk. Begin XXe eeuw. Kleine opening voor elektriciteitsdraad aan de zijkant.

    Un vase en faïence à glaçure flamande. Début XXième siècle. Petite ouverture sur le coté pour montage à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #744

    Twee verschillende kannetjes van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt. Midden XXe eeuw.

    Deux verseuses en pâte tendre de Gouda polychrome. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #737

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een jardinière uit Friesland, een flesje uit Delft en een pique-fleurs.

    Un lot de faïence blanche et bleue comprenant une jardinière frisonne, une petite bouteille de Delft et un pique-fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #293

    Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee smalle vazen. Vermoedelijk Belgisch werk. Onderaan genummerd.

    Garniture de cabinet en faïence polychrome en trois parties, comprenant un vase à couvercle et deux vases étroits. Probablement fabrication belge. Numérotés à la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #389

    Een driedelig kaststel van aardewerk , bestaande uit twee bolle vazen en een dekselvaas, versierd met gekleurde bollen op grijze fond.

    Une garniture de cabinet en faïence en trois pièces comprenant deux vases ronds et un vase à couvercle, décoration de boules sur fond gris.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #647

    Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.

    Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.

    Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #550

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.

    Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #741

    Drie verschillende siervazen vaan meerkleurig Belgisch aardewerk met gestileerde bloemendecors.

    Trois vases différents en faïence polychrome belge, décor fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #721
    Sphinx / Petrus Regout

    Een paar vazen van meerkleurig aardewerk met Chinese decors. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence polychrome à décor chinois. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #11

    Een inktpot van meerkleurig aardewerk, versierd met twee barokke dolfijnen en een schelp. Eén recipiënt vervangen en één dekseltje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Frans.

    Un encrier en faïence de style baroque et décoré de dauphins et d’une coquille. Un récipient a été remplacé et un couvercle a été restauré. Marque à la base. Probablement français.
    No longer available
    Dim. b: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #364
    Boch Keramis

    Een eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.

    Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #131

    “L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.

    “L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #288
    Vileroy & Boch

    Een lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #171

    Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 35 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #621

    Een grote halllantaarn van brons en glas.

    Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #608

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 243 cm
    Estimate: € 150@ / 180
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met Moeder Maria.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif représentant la Sainte Vierge.
    No longer available
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #538
    Kaiser

    Een groep met twee paarden van monochroom wit biscuit. Gemerkt.

    Un groupe en biscuit blanc monochrome représentant deux chevaux. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602

    Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.

    Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #167

    Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.

    Une série de quatre flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #627

    Een kapiteelvormige doopvont. Libanon, XIIe eeuw.

    Fonts baptismaux en pierre. Liban, XIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #665

    Een kleine eikenhouten commode met twee laden.

    Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 86 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #682
    Amphora

    Een vaas van meerkleurig aardewerk.

    Vase en faïence polychrome à décor au perroquet. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #305

    Een groot lot machinaal borduurwerk. Waaronder twee grote en een rond tafelkleed en verschillende napjes. We voegen er een aantal lintkanten onderleggers aan toe.

    Grand lot de broderie mécanique dont deux grandes nappes et deux nappes rondes, ainsi que plusieurs napperons. Nous ajoutons un lot de dentelle aux rubans.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #764

    Een sac-à-perles van brons en kristal met twaalf lichtpunten.

    Sac à perle en bronze et cristal à douze lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #4

    “De kruisiging van Christus”. Een XVe eeuws incunabel.

    “La Crucifixion du Christ”. Un incunable du XVième siècle.
    No longer available
    Dim. 9 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More