Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#500
Een antieke wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor in de vorm van een hondenkop.
Une canne avec une poignée en ivoire sculptée en tête de chien.No longer availableDim. l: 87 cmEstimate: € 150 / 200 -
#786
Een eikenhouten stoel met lederen bekleding.
Chaise renaissance en chêne. Siège et dossier recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1.33 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de trois saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,33 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#176
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#347Capodimonte
Twee romantische groepjes van meerkleurig biscuit, waarbij één gemonteerd als lampenvoet. Beide gemerkt.
Deux petits groupes romantiques en biscuit polychrome, dont un monté en pied de lampe. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#182Leon Defour
“Lezende dame in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“La liseuse dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 59 x 81 cmEstimate: € 300 / 500 -
#316
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten
Une table à allonges en chêne à pieds torsadés.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#164F. A. Philippe (?)
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250 / 300 -
#72Serge Creuz
“Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.
”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#294E. Gastermans
“Stilleven met fruit en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#148
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerde houten groep. XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Un groupe en bois polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 500